• Головна
 • Новини
 • У «Нафтогазі» вартість газу на липень перевищила 13 грн, а «Львівгаз збут» зупинив місячний тариф

28.06.2021, 13:21

У «Нафтогазі» вартість газу на липень перевищила 13 грн, а «Львівгаз збут» зупинив місячний тариф

Рекордне подорожчання пояснюють ситуацією на європейських ринках.

Газопостачальні  компанії шокували новими цінами блакитного палива на липень. ГК "Нафтогаз", яка впродовж року пропонувала чи не найнижчі ціни на газ для населення, встановила місячний тариф на липень 13,13 грн за кубометр.  "Львівгаз збут" взагалі призупинив дію місячних  тарифів, передає "Еспресо.Захід".

"Тариф "Твій газ Місячний" припиняє дію з 1 серпня 2021 року, адже стрімке здорожчання газу в Україні та Європі триває і надалі, – пояснили у пресслужбі "Львівгаз збуту". –  На сьогодні ринкова ціна енергоресурсу суттєво перевищує позначку 7,99 грн за кубометр (вартість блакитного палива у базовій річній пропозиції та тарифі "Твій газ Рівномірний платіж"). Саме тому з липня підключення нових абонентів на тариф "Твій газ Місячний"   припиняється".

Ті споживачі "Львівгаз збуту", які раніше перейшли на місячний тариф, у липні платитимуть за газ "старим" тарифом – 7,99 грн за кубометр. А з 1 серпня клієнти їх автоматично повернуть на річний тариф – 7,99 за кубометр. Для клієнтів "Нафтогазу" базовий річний тариф також залишиться на рівні 7,96 грн за кубометр.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Бійка у Львівській районній раді. Відео

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  2021 – це був рік непростих викликів перед українським суспільством

  Василь Чорний

  Про перший рік "Батьківщини" у Самбірській райраді

  Богдан Рабешко

  Задовбали! Переворот...

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: