16.05.2019, 23:50

"Лаціо" став семикратним володарем Кубку Італії

На "Стадіо Олімпіко" відбувся фінал Кубку Італії з футболу в якому взяли участь команда "Аталанти" і римського "Лаціо".

Справжня пожежа сталася біля воріт "орлів" в середині стартового тайму. Де Роон поцілив у штангу після чого відбулося дві спроби добивання – безрезультатно, пише УНН.

Розв'язка зустрічі припала на фінальну 10-хвилинку: Мілінковіч-Савіч відзначився голом головою з кутового, а Корреа в контратаці обіграв захисника, воротаря відправив м'яч у сітку – 2:0.

Примітно, що у складі "Аталанти" повний поєдинок провів експівзахисник "Металісту" Алехандро Гомез.

Зауважимо, що римський клуб в сьомий раз в історії виграв трофей (1958, 1998, 2000, 2004, 2009 2013 роки) і наздогнав за цим показником "Інтер". Частіше Кубок здобували тільки "Рома" (9 разів) і "Ювентус" (13).

Додамо також, даний результат подарував путівку "бьянкочелесті" в майбутній розіграш Ліги Європи.