21.08.2021, 14:51

Глава УГКЦ привітав владику Браяна Байду з 60-літтям

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав привітав владику Браяна Байду, єпарха Саскатунського й Апостольського адміністратора Торонтонської єпархії, грамотою з нагоди 60-ліття від дня народження.

«У цей святковий день дякуємо Господеві за дар вашого життя, святительського служіння та всі дари, якими Він так рясно вас наділив і які ви щедро примножили впродовж свого служіння Богові й Церкві», – мовиться у тексті грамоти.

«Святкування вашого ювілею, – пише Блаженніший Святослав, – це велика подія для всіх нас. Разом із вами заносимо до престолу Всевишнього наші молитви, дякуючи Йому за те, що покликав вас на дорогу жертовної посвяти Церкві та рідному народові».

У грамоті відзначено, що, одержавши свячення з рук владики Василя Філевича, владика Браян провадив активне священниче служіння у різних парафіях, особливо дбаючи про убогих і знедолених.

«Як богопосвячена особа, власним прикладом підготовляли майбутніх кандидатів до чернечого життя. При цьому докладали великих зусиль до постійного наукового зростання, досягаючи значних успіхів у цій царині», – відзначив Предстоятель і побажав, щоби Всевишній благословив ювіляра міцним здоров’ям і надалі засилав йому свої дари.

Департамент інформації УГКЦ

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Львівські артилеристи зірвали ворожу атаку на позиції ЗСУ в районі Содедара, знищивши 25 вагнерівців в одній траншеї

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

  Василь Чорний

  Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: