• Головна
 • Новини
 • Музей Андрея Шептицького відсвяткував свій перший день народження

30.08.2021, 16:59

Музей Андрея Шептицького відсвяткував свій перший день народження

29 серпня у Львові відзначили першу річницю Музею Андрея Шептицького. У святкуванні взяли участь митрополит Ігор (Возьняк), директор музею о. Себастьян, представники львівської інтелігенції.

Про це повідомив Інформаційний портал депутатів Львівської міської ради. 

Розпочалось святкування Богослужінням, а потім гості ознайомились з експозицією музею.  

Депутат Львівської міської ради Роман Грицевич привітав директора музею о.Себастьяна і вручив йому медаль від Клубу української греко-католицької інтелігенції з нагоди 30-річчя Незалежності України.

«Щиро вітаю з першою річницею роботи музею. Бажаю, щоб Ваш музей щороку збагачувався  новими експонатами, реліквіями, які належали Андрею Шептицькому. Так як це сталось нещодавно, коли музейні фонди поповнились експонатами, які приїхали з Канади». 

Роман Грицевич відзначив, що надзвичайно важливо, що нарешті всі приміщення перейшли у власність музею, адже раніше вони належали університету внутрішніх справ.   

«Отець Себастьян – це генератор створення музею. Завдяки його зусиллям вдалось зібрати цікаву експозицію із власних речей Андрея Шептицького, повернути громаді всі приміщення. Тож тепер маємо можливість приходити сюди і пізнавати нашу багату та цікаву історію».

Музей Андрея Шептицького відкрили 29 серпня 2020 року у приміщенні колишніх келій костелу святого Казимира, що на вул. Кривоноса, 1.

В унікальній експозиції новоствореного музею – понад 500 особистих речей Митрополита, його брата Климентія та родини Шептицьких-Фредрів.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  "Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

  Василь Чорний

  Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: