09.02.2020, 13:18

Кабмін профана має піти у відставку, - експерт

Бізнес уже не вірить уряду профанів. Про це у ФБ пише директор у Інститут розвитку економіки України Олександр Гончаров.

Олександр Гончаров: "Ви ще не все добили, продали і здали в концесію, пане профан-прем'єр? Не поспішайте, вистачить захлинаючись розповідати про зниження тарифів в ЖКГ і цін на енергоресурси, чого в реальності нема. Досить розводитись про можливості економічного зростання і очікування збільшити реальні доходи пересічних українців. Як бачимо, це все пусте.

Бізнес уряду профанів вже не вірить. Більше того, ринки України не хочуть далі падати. Подивіться, просто зло бере. По-перше, ділові очікування погіршуються чотири місяці поспіль - з жовтня 2019 р. За цей період значення індексу очікувань ділової активності (ІОДА), за оцінками Нацбанку, зменшилось нижче від нейтрального рівня в 50 пунктів (у січні цього року індекс знизився на 8,3 п. до позначки 40,3 п.). Капець!

По-друге, навіть дуже обережний і толерантний президент «Європейської Бізнес Асоціації» Томаш Фіала, і той не стримався і заявив: «Недобір по доходах до держбюджету через курс і з деяких інших причин буде на рівні близько 60 млрд. гривень в цьому, 2020 році».

Нарешті, по-третє, на підприємствах країни ще більше посилилися очікування подальшого скорочення чисельності  працівників, отже, зросте безробіття і збільшиться потік трудових мігрантів. За даними щомісячного опитування, який проводять аналітики НБУ, в січні 2020 р. 19% менеджерів підприємств очікують скорочення числа працівників, 75% - що чисельність залишиться без змін, і тільки 7% очікують збільшення персоналу.

Ну, і вишенька на торті: а) в Кабміні А.Гончарука отримують більше, ніж міністри в Чехії і Польщі, б) міністри Гончарука отримують в 2-5 разів більше, ніж попередні урядовці В.Гройсмана...". 

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Папа Римський дочасно виголосив Великодню молитву: Ісусе, Тебе не хвилює, чи ми загинемо?

  Коментар

  Блоги

  Іван Стецькович

  "Слуги народу", не втрачайте совість! Нікому піднімати. Всі на карантині

  Михайло Цимбалюк

  Запровадження надзвичайного стану призведе до зриву посівної кампанії

  Андрій Вихопень

  Як я сходив по хліб - жахіття карантину

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: