01.07.2019, 11:43

Іспанська молодіжка вп’яте стала чемпіоном Європи

Збірна Іспанії стала чемпіоном Європи з футболу серед гравців віком до 21-го року.

У фіналі піренейська команда зустрічалася з Німеччиною і вийшла вперед на 7-й хвилині, коли Фабіан Руїс відзначився дальнім ударом.

Німецька збірна не змогла відігратися, а вже на 69-й хвилині Іспанія подвоїла свою перевагу після гола Дані Ольмо, який скористався помилкою воротаря суперника Александера Нюбеля.

На 88-й хвилині Німеччини вдалося відродити інтригу завдяки голу Надімі Амірі після рикошету. І все ж, опоненти майстерно втримали перевагу в рахунку — 2:1.

Іспанія в п’ятий раз в історії стала чемпіоном Європи в цьому віці.

Іспанія — Німеччина 2:1
Голи: Фабіан Руїс, 7 Ольмо, 69 — Амірі, 88

Іспанія: Сівера — Агіррегабірія, Нуньєс, Х. Вальєхо, Фірпо — Рока, Фабіан Руїс(Меріно, 78) — Ольмо, Себальос, Форнальс (Майораль, 72) — Ойарсабаль(Солер, 55)

Німеччина: Нюбель — Клостерманн, Та, Баумгартль, Хенрікс — Сердар(Нойхаус, 61), М. Еггештайн (Нмеча, 78), Дауд — Езтуналі (Ріхтер, 73), Вальдшмідт, Амірі

Попереджені: Х. Вальєхо, Нуньєс, Сівера

Нагадаємо, 15 червня молодіжна збірна України вперше в історії стала чемпіоном світуз футболу, вигравши у фіналі в Південної Кореї 3:1.