05.12.2019, 11:11

Гроші з ДФРР розподілятимуть за новими правилами

Кошти з Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) розподілятимуть за новими правилами і вже напрацьована нова система подання та оцінювання проєктів.

Про це під час презентації пріоритетів діяльності Міністерства розвитку громад та територій України у Києві заявив перший заступник міністра Дмитро Живицький, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Кошти з Державного фонду регіонального розвитку будуть розподілятися за новими правилами, розроблена нова онлайн-система подання та оцінювання проєктів", - сказав Живицький.

Він додав, що в рамках підтримки регіонального розвитку будуть фінансувати великі проєкти, які передбачатимуть створення робочих місць, залучення інвестицій у громадах.

"Поки ми не зробимо так, що люди будуть залишатися у себе в громаді, отримувати всі сервіси, гарантовані державою, поки ми не створимо можливості для всебічного розвитку і того, щоб людина могла займатися бізнесом, ми не зможемо виконати завдання, яке поставив Президент України, щоб повертати українців в Україну. Українці повернуться, коли країна буде успішною, а Україна буде успішною, коли буде успішною кожна громада", - зауважив Живицький.

Міністр розвитку громад та територій Альона Бабак додала, що чим бідніший регіон, тим більше державної підтримки він отримуватиме для створення робочих місць і розвитку.

Як відомо, у Державному бюджеті на 2020 рік розмір фінансування Державного фонду регіонального розвитку становить 7,5 млрд гривень.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Шаблі, шпаги, мечі, ножі вилучили працівники Галицької митниці

  Коментар

  Блоги

  Андрій Вихопень

  Тепер ясно, для чого ввели карантин вихідного дня

  Олександр Ярема

  Відкритий лист до академіка, співавтора Конституції України Ігоря Юхновського

  Мирослав Дністрянський

  Ситуація довкола КСУ показала: Зеленський втримає владу, якщо зуміє розгромити проросійські сили

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: