• Головна
 • Новини
 • Зеленський назвав одну з «найуспішніших реформ» в Україні

28.07.2021, 13:04

Зеленський назвав одну з «найуспішніших реформ» в Україні

Реформа місцевого самоврядування є однією з найуспішніших в Україні реформ.

Таку думку висловив президент Володимир Зеленський під час форуму «Україна 30. Децентралізація», передає "Слово і Діло".

«Сьогодні реформа місцевого самоврядування – одна з найуспішніших реформ, яка продовжує реалізовуватися в Україні», – зауважив глава держави.

Зеленський також заявив про необхідність проведення детального аудиту другого етапу децентралізації для виправлення допущених помилок реформи.

«Безумовно, в процесі проведення децентралізації ми бачимо не тільки успіхи, але бачимо і недоліки, які спершу могли бути просто непомітними. Я переконаний, що після завершення другого етапу децентралізації нам просто необхідно здійснити детальний аудит. І перш, ніж перейти до наступного етапу, потрібно виправити допущені помилки», – сказав президент.

За його словами, наразі цим займаються в Конгресі місцевих і регіональних влад при президентові України, який поступово стає аналітичним і практичним інструментом допомоги в процесі поглиблення децентралізації та зв'язків між центральними і регіональними органами влади.

Він також зазначив, що одним з ключових аспектів у процесі децентралізації є відповідальність місцевої влади нарівні разом з повноваженнями і фінансовими можливостями.

Фото - Офіс Президента

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Богдан Рабешко

  Останні 5 років стали вироком для львівського книговидавництва

  Михайло Цимбалюк

  Незалежність починається у серці кожного з нас!

  Василь Чорний

  Карпатські села зблизька. Частина 3

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: