• Головна
 • Новини
 • Феєрія музики і танцю: онлайн трансляції Львівської Національної Опери 25-26 квітня

25.04.2020, 16:40

Феєрія музики і танцю: онлайн трансляції Львівської Національної Опери 25-26 квітня

Чаруючі балети та українська феєрія, що вражає музикою, хореографією та візуальними ефектами: Львівська Національна Опера продовжує онлайн трансляції кращих вистав з репертуару театру.

Залишайтеся вдома, бережіть себе та близьких і насолоджуйтеся улюбленими операми та балетами на YouTube каналі Львівської Національної Опери за посиланням: https://www.youtube.com/user/OperaLviv/videos

25-26 квітня відбудуться онлайн трансляції вистав, що захоплюють феєрією музики і танцю – балетів «Корсар», «Дон Кіхот» та феєрії «Коли цвіте папороть» сучасного українського композитора Євгена Станковича:

25 квітня, субота о 19:00 – балет «Дон Кіхот» Людвіга Мінкуса;

26 квітня, неділя о 12:00 – феєрія «Коли цвіте папороть» Євгена Станковича;

26 квітня, неділя о 19:00 – балет «Дон Кіхот» Людвіга Мінкуса.

Феєрія «Коли цвіте папороть» сучасного українського композитора Є. Станковича – це вражаючий спектакль, що поєднує динамічну музику, народні традиції обрядовості і сучасну хореографію. Доповнює враження – яскраве дійство з використанням 3D-технологій.

Новітня прем’єра феєрії відбулася на сцені Львівської Національної Опери наприкінці 2017 року. Та до того часу – твір пережив десятиліття забуття, будучи забороненим Радянською владою. «Я щасливий, що тепер у Львові мій твір відроджується по-новому, першим у грандіозному проекті Василя Вовкуна «Український прорив», − відзначив композитор Євген Станкович.

Відеозапис вистави доповнений розповідями про історію постановки цього твору композитора Євгена Станковича, режисера Василя Вовкуна та диригента Володимира Сіренка.

Тривалість: 1 год. 35 хв., виконується українською мовою

Балет «Дон Кіхот» Людвіга Мінкуса називають справжнім святом танцю. Він сповнений яскравою музикою, красивими танцями з іспансько-циганським колоритом, вражаючими декораціями та костюмами, і вимагає від виконавців неабиякої майстерності. В основі сюжету – відомий роман іспанського письменника М. де Сервантеса, хоча у балеті пригоди Дон Кіхота є другорядними, а у центрі – історія кохання Кітрі й Базіля.

Тривалість: 1 год. 45 хв.

Львівська Національна Опера: відчуй симфонію життя!

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Rapid Trident 2020»: американські «Скопи» у небі Львівщини. Відео

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Резервний варіант «слуг» знову не спрацював

  Андрій Вихопень

  У Львові Андрій Вванич побудував класичну феодальну піраміду

  Михайло Цимбалюк

  Замість Дня вчителя – століття інвестицій в освіту!

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: