03.04.2020, 23:15

Фестиваль «Каннські леви 2020» скасували

Міжнародний фестиваль творчості "Каннські леви" скасували через пандемію коронавірусу COVID-19.

Про це повідомила пресслужба фестивалю, пишуть Букви.

Спочатку фестиваль планувалося перенести з липня на 26 – 30 жовтня, але тепер захід призначили на 21 – 25 червень 2021 року.

“Каннські леви”, по своїй суті, завжди були про творчість і левів. Ми розуміємо, що творче співтовариство стикається з іншими проблемами, і просто не в змозі створювати конкурентні фестивальні проєкти. Маркетингова і креативна індустрії, як і багато інших, в даний час знаходяться в сум’ятті, та цілком очевидно, що ми можемо зіграти свою невелику роль, знявши всі спекуляції про фестиваль в цьому році. Ми постаралися прийняти наші рішення якомога раніше, щоб дати галузі повну ясність в ситуації, що склалася, і саме тому ми оголошуємо цей крок сьогодні”, – зазначив голова Cannes Lions Філіп Томас.

ДОВІДКА. Міжнародний фестиваль творчості “Каннські леви” вважається найбільш авторитетним міжнародним фестивалем виробників реклами. Фестиваль, тривалістю від 5 до 7 днів, щорічно проводиться у французькому місті Канни.

У минулому році українське агентство ISD Group отримало “бронзу” на міжнародному фестивалі творчості “Каннські леви” за проєкт AI Versus, який демонструє різницю між новинами та пропагандою.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  NASA: Політ Crew Dragon – лише початок, далі – освоєння Місяця

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Які ідеологічні засади можуть об'єднати українців

  Андрій Вихопень

  Іду Львовом і бачу рекламу ієзуїтів

  Іван Стецькович

  В Україні весь час панує одна партія - «партія влади», а 350 зареєстрованих - це спосіб приховати злодійство

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: