• Головна
 • Новини
 • Фальсифікації під час розгляду земельного закону - «Батьківщина» вимагає термінової реакції

13.01.2020, 14:23

Фальсифікації під час розгляду земельного закону - «Батьківщина» вимагає термінової реакції

Фракція «Батьківщина» вимагає негайно скликати консультації лідерів парламентських фракцій і керівництва парламенту, щоб з’ясувати причини порушення аграрним комітетом Меморандуму щодо процедури розгляду закону про розпродаж землі №2178-10.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко на засіданні Погоджувальної ради депутатських фракцій та груп, - повідомила пресслужба ВО "Батьківщина". 

«Напередодні свят представники всіх фракцій підписали Меморандум, де чітко передбачено розгляд доленосного для країни законопроєкту про розпродаж землі за спеціальною процедурою. Я хочу зараз отримати відповідь, як так сталось, хто зламав рішення всіх фракцій Верховної Ради України та пустив у незаконне русло процес розгляду на комітеті закону про продаж сільськогосподарської землі, хто відкриває в Україні дорогу до нашого самознищення?» – наголосила Юлія Тимошенко.

Голова партії нагадала, що прописані президентською монобільшістю в законі норми призведуть до корупційного обігу українських земель та їх необмеженої скупки іноземцями.

«Законопроєкт говорить про те, що землю можна продавати в абсолютно нествореній системі аграрних відносин в Україні. Цю землю можна продавати іноземним банкам і кредитним установам без обмеження кількості. Крім того, встановлено обмеження кількості землі в одні руки для всіх – 10 тисяч гектарів. У світовій практиці такого немає!» – зазначила лідер «Батьківщини».

Юлія Тимошенко поклала відповідальність за протягування всупереч інтересам людей закону про розпродаж землі на президента, в руках якого сьогодні зосереджена вся влада в країні.

«Знаючи, що понад 70% українців категорично проти відкриття ринку землі, президент не проводить референдум, а продовжує виконувати вказівки, які надходять ззовні», – зазначила Голова партії «Батьківщина».

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Біля Полтави сталися сутички правоохоронців з мітингувальниками, що проти розміщення евакуйованих

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Що робити з Львівським аеропортом?

  Наталя Тимчій

  Могильники Львівської агломерації

  Іван Стецькович

  Про газ, телевізор і не лохів

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: