• Головна
 • Новини
 • До ювілею Антіна Кравса у Львові погасили конверт і марку

23.11.2021, 12:43

До ювілею Антіна Кравса у Львові погасили конверт і марку

До 150-річчя від дня народження генерал-чотара, командувача 3-го Галицького корпусу УГА, командира армійської групи об’єднаних армій ЗУНР та УНР Антіна Кравса у Львові сьогодні, 23 листопада, погасили ювілейний конверт і марку.

Про це повідомили в обласні раді. 

Участь в урочистостях взяв голова депутатської комісії з питань культури, інформаційної політики та промоції Львівської обласної ради Святослав Шеремета.

«З нагоди 150-річчя з дня народження Антіна Кравса обласна рада 13 квітня проголосила 2021 рік - Роком Антіна Кравса. Дякую колегам-депутатам за підтримку важливої ініціативи для популяризації історії України. Вдячний АТ «Укрпошта», Центру національного відродження імені Степана Бандери, дотичним громадським організаціям за спільну ініціативу виготовлення і погашення конверту із зображенням Антіна Кравса. Адже Антін Кравс – це велика людина, якою може пишатися кожна нація», - сказав Святослав Шеремета.

За словами директора Львівської дирекції АТ Укрпошта Євгенія Савчука, у межах проєкту «Власна марка» пошта виготовляє конверти і марки, приурочені до різних знакових подій.

«Тираж конвертів із Антіном Кравсом – 150 шт. Але він може бути збільшений. Ми максимально долучаємося до популяризації видатних постатей Львівщини, України, а також знакових історичних закладів», - розповів Євгеній Савчук.

До слова, у межах вшанування постаті Антіна Кравса буде проведено «круглий стіл», вечір пам’яті та випущено інформаційні матеріали.

Крім того, як повідомив Святослав Шеремета, сьогодні українська громада у Відні разом із представниками українського дипломатичного корпусу вшанує пам'ять великого сина України і Австрії.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  ПРО ПОХОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ І НАЗВУ КРАЇНИ

  Михайло Цимбалюк

  Уряд генерування проблем 

  Василь Чорний

  Дунаєвецька тергромада в умовах воєнного стану

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: