11.03.2021, 21:54

"Динамо" програло "Вільярреалу" з рахунком 0:2

11 березня на НСК "Олімпійський" в Києві "Динамо" зустрічалося з іспанським "Вільярреалом" в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи. Матч завершився домашньою поразкою віце-чемпіонів України з рахунком 0:2.

Про це пише ZN.UA

Іспанська команда активніше провела гру, більше володіла м'ячем і більше створювала гольових моментів.

Команда Луческу теж не відсиджувалася в обороні і мала свої можливості, але реалізувати їх не зуміла.

Рахунок в поєдинку був відкритий на 30-й хвилині, коли в атаці другим темпом після кутового Морено отримав м'яч в штрафній і різко прострілив на самотнього Пау Торреса, який легко переправив круглого у порожні ворота.

Другий гол був забитий на початку другої половини гри - Морено після подачі з кутового влучив в Бущана, але на добиванні Рауль Альбіоль вже був точний.

"Динамо" - "Вільярреал" - 0:2

Голи: Торрес, 30, Альбіоль, 52.

"Динамо": Бущан, Кендзьора (Караваєв, 84), Миколенко, Забарний, Сирота, Буяльський, Циганков, Шапаренко (Шепелєв, 68), Сидорчук (Андрієвський, 68), Родрігеш, Бесєдін.

"Вільярреал": Рульі, Фойт, Альбіоль, Пау Торрес (Фунес Морі, 46), Педраса, Парехо, Трігерос (Мойсес Гомес, 85), Капу, Чуквуезе (Коста, 84), Пако Алькасер (Бакка, 63), Жерар Морено (Алекс Баена, 90).

Попередження: Сидорчук - Педраса, Капу.

Таким чином, "Динамо" значно ускладнило собі завдання виходу в чвертьфінал Ліги Європи. Повторну гру команди проведуть в Іспанії 18 березня.