18.08.2020, 09:52

Як "Шахтар" розгромно програв "Інтеру"

Італійський "Інтер" розбив "Шахтар" з рахунком 5:0 й чемпіон України так і не зміг вийти до фіналу Ліги Європи.

Фактично всі голи стали результатом індивідуальних помилок "гірників", - про це пише ВВС-Україна.

"Шахтар" пропустив вже на 19-й хвилині - воротар "гірників" Андрій П'ятов невдало вибив м'яч, його підхопив півзахисник італійців Ніколо Барелла, зробив навіс і аргентинський нападник "Інтера" Луатаро Мартінес відкрив рахунок.

Український чемпіон намагався відсунути гру від своїх воріт й пробував атакувати, але створити справді гострі моменти біля воріт італійців у нього не виходило - не вистачало останнього удару.

Тоді як "інтерісти" мали ще кілька нагод, щоб подвоїти рахунок.

"Шахтар" також пробував дальні удари, але й вони не принесли успіху у першому таймі.

На початку другого тайму знову ледь не забив Лаутаро Мартінес, який намагався перекинути Андрія П'ятова після чергової помилки захисту, але цього разу воротар "гірників" зміг дотягнутися до м'яча.

Утім, на 62-й хвилині фантастичний момент зрівняти рахунок мав нападник "Шахтаря" Жуніор Мораес, якому ідеально навісив Матвієнко, але "ексдинамівець" схибив.

А за кілька хвилин фактично настала розв'язка півфіналу: італійці подали кутовий і захисник "Інтера" Даніло Д'Амброзіо довів рахунок до 2:0. Знову гол головою.

На 73-й хвилині Лаутаро Мартінес зробив дубль, а ще за кілька хвилин Ромелу Лукаку двічі забив "гірникам" - 5:0, розгромна поразка чемпіона України.

Тепер "Інтер" у фіналі Ліги Європи зіграє з іспанською "Севільєю", яка вибила "Манчестер Юнайтед".

Тим не менше, вихід "Шахтаря" до пів фіналу єврокубку також можна вважати значним успіхом - серйознішим досягненням був лише виграш Кубка УЄФА у 2009 році.