03.11.2021, 00:38

"Динамо" - "Барселона" - 0:1. Звіт про матч

У вівторок, 2 листопада, київське "Динамо" провело свій четвертий матч у груповому етапі Ліги чемпіонів. Підопічні Мірчі Луческу вдома зустрічалися з іспанською "Барселоною", яка у попередніх турах поступилася "Баварії" та "Бенфіці" з однаковим рахунком 0:3 та перемогла "Динамо" у себе вдома 1:0. Кияни, завдяки нічиєї у першому турі з «Бенфікою», мали у своєму активі 1 очко. Звітний матч проходив у Києві на НСК "Олімпійський".

Про це пише пресслужба ФК "Динамо".

Гра вийшла цікавою, динамічною, з великою кількістю небезпечних моментів та боротьби. Щоправда, як і у минулій зустрічі команда, долю поєдинку вирішив лише один забитий м'яч. Незважаючи на те, що «Барселона» зараз переживає не найкращі часи, а минулого тижня у команди змінився головний тренер, у поєдинку з підопічнім динамівцями Серхі Бархуана, який змінив на чолі каталонців Рональда Кумана, вдалося досягти для себе позитивного результату.

Тренерський штаб киян зробив дві заміни у стартовому складі порівняно з виїзною грою проти «Барселони» у Лізі чемпіонів. Місце на лівому фланзі захисту замість Миколенка зайняв Караваєв, а на вістрі атаки замість Супряги опинився Гармаш.

Обидві команди активно розпочали поєдинок, обмінявшись потенційно небезпечними моментами вже у дебюті зустрічі. Зазначимо, що грали команди під час дощу, який не вщухав ні на хвилину, а навпаки, лише посилювався, тому через слизький м'яч варто враховувати несподіванки. З кожною хвилиною «Барселона» потроху перевершувала господарів у кількості створених моментів у чужих володінь, але спроби Депая, Фаті та Гаві не становили особливої ​​загрози володінням Бущана.

Ближче до середини тайму кияни на якийсь час перехопили ініціативу і провели кілька досить небезпечних атак. Але спочатку не вийшов удар у Шапаренка після передачі Гармаша від лицьової лінії, потім уже воротареві каталонців довелося вступати в гру після подачі кутового та удару де Пени і, нарешті, на завершення атаки знову виявився Шапаренко, але пробив поряд зі штангою.

Відповідь «Барселони» була відразу, причому вийшла вона такою, що змусила затаїти подих глядачів на трибунах, а потім видихнути з полегшенням: іспанці виконали штрафний, і Ленгле головою влучив у штангу! Щоправда, за мить виявилося, що гравець суперника перебував в офсайді. Надалі «біло-сині» не підпускали іменитих гостей надто близько до своїх воріт, за винятком моменту, коли головою завдав удару Гонсалес, але Бущан встиг на нього зреагувати, у стрибку відбивши м'яч. Щоправда, і самі господарі не змогли створити нічого особливо небезпечного для чужих володінь. Тож на перерву команди пішли за нульової нічиєї.

Початок другого тайму був за динамівцями. Після стандартного положення Гармаш намагався пробити від лицьової лінії, але не вийшло як слід. Проривався до воріт Циганка, але його зупинили ціною жовтої картки. Тим часом біля протилежних воріт після метушні у штрафному майданчику Каравєєву довелося виносити м'яч з лінії воріт, а вже за кілька хвилин Олександр став головною дійовою особою на іншій половині поля: він опинився біля чужої штрафної площі і з району її кута завдав удару – м'яч пролетів зовсім трохи вище воріт. І все це лише у перші 15 хвилин другої половини зустрічі!

Розв'язка поєдинку настала на 70-й хвилині, коли Мінгеса праворуч прострілив у штрафну площу, а Фаті метрів з 12 в дотик замкнув цю передачу, вивівши свою команду вперед. Зрівняти рахунок намагалися Сидорчук та Буяльський, але в обох випадках загрозу ліквідував Тер Штеген. Близьким до успіху був і Циганков, коли пробивав із центру штрафного майданчика. Але воротар "Барселони" і тут встиг "викинути" руку та ліквідувати загрозу. Наприкінці поєдинку близьким до успіху був Забарний, але м'яч після подачі кутового та удару Іллі відскочив від газону та пролетів вище. До фінального свистка рахунок так і не змінився – мінімальна поразка киян 0:1 удома від «Барселони».