Президент США не прибуде на відзначення в Польщі 1 вересня 80-х роковин вибуху Другої світової війни.
Пояснюючи причини свого рішення, Дональд Трамп вказав на ураган Доріан, який наближається до Флориди, - пише Польськке радіо.
Головний редактор тижневика «Gazeta Polska» та щоденного видання «Gazeta Polska Codziennie» Томаш Сакєвич на порталі https://niezalezna.pl пояснив, що реальним приводом скасування приїзду Дональда Трампа до Польщі стало побоювання втратити голоси з Флориди. Це – один з ключових штатів у контексті майбутніх президентських виборів у США, який практично може вирішити про їх результат. Ураган має вдарити у Флориду і, незалежно від сили стихії та заподіяних збитків, відсутність президента США в країні або в цьому штаті, безумовно, вплине на можливу втрату кількох відсотків голосів, а це може позначитися на остаточному результаті виборів.
Публіцист Томаш Сакєвич наголошує, що візит американського очільника відбудеться, але дещо пізніше: «Інформація, яку ми отримали в США, свідчить про те, що Дональд Трамп захоче найближчим часом прибути до Польщі. Надзвичайно промовистою датою було б 17 вересня, але це може бути інший термін».
За темою
- Трамп підтримав ідею залучення Єрусалимського патріарха як можливого посередника між Україною та Росією – ЗМІ
08.06.2026, 19:49
- Макрон відповів Трампу: "Вирішіть проблему з Україною, а не воюйте з Європою"
10.02.2025, 14:59
- Трамп збирається оголосити про те, що балотуватиметься в президенти США
08.09.2021, 09:43
- Facebook заблокував сторінку Трампа до 2023 року
05.06.2021, 16:50
- Трамп закликав своїх прихильників бойкотувати продукцію компанії Coca-Cola
05.04.2021, 09:41
Обговорення
Світ
ТОП
На Львівщині завершили пошуки ймовірного масового поховання поляків – там знайшли останки людей
20 червня: що треба знати про цей день
Буданов відмовився від польського ордена
ЗСУ за добу знешкодили 1240 окупантів і 88 артсистем ворога
Посол України у Польщі теж повертає свою нагороду
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні