• Головна
  • Новини
  • Через неякісний наркоз постраждало 7 людей, одна жінка померла

25.12.2019, 18:19

Через неякісний наркоз постраждало 7 людей, одна жінка померла

Через використання неякісного наркозу під час операцій постраждали сім пацієнтів, одна жінка померла.

Поліція Дніпропетровської області порушила кримінальну справу через використання неякісного наркозу в Кам'янському, внаслідок чого під час операцій постраждали сім пацієнтів, одна жінка померла, пише Кореспондент.

Як повідомили в поліції, неякісний наркоз використовувався під час операцій у період з 17 по 19 грудня.

Хворі з тяжкими ускладнення були доставлені в Дніпровську обласну клінічну лікарню ім. Мечникова, де одна з постраждалих жінок померла.

Раніше в Києві викрили злочинну схему підкупу лікарів з метою просування лікарських засобів і збільшення їхніх продажів.

Нагадаємо, в жовтні правоохоронці затримали в Києві на хабарі у $ 20 тисяч завідувача відділом трансплантації та хірургії печінки Національного інституту трансплантології НАМНУ Олега Котенка. У робочому кабінеті у нього знайшли ще $ 60 тисяч, а в банківському сейфі - майже $ 1 млн.

  • ,
  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: