• Бразилія взяла Кубок Америки. Динамівець привіз пенальті

08.07.2019, 15:32

Бразилія взяла Кубок Америки. Динамівець привіз пенальті

Збірна Бразилії виграла Кубок Америки-2019. У фіналі господарі турніру впоралися зі збірною Перу - 3: 1.

Рахунок в матчі відкрив Евертон з ідеальної передачі Габріела Жезуса. Перуанці зрівняли на 44-й хвилині з пенальті, призначеного після перегляду VAR за гру рукою. Це перший гол, який протягом турніру пропустив голкіпер бразильців Алісон Бекер.

Але ще в доданий до першого тайму час Бразилія знову вийшла вперед. Забив Жезус.

Цим вплив форварда «Ман Сіті» на матч не вичерпався. На 70-й хвилині він отримав другу жовту картку і більш ніж на 20 хвилин залишив свою команду в меншості. Але збірна Перу так і не змогла зрівняти рахунок.

Ба більше: наприкінці матчу захисник Карлос Самбрано, який належить київському «Динамо», порушив правила у штрафному  майданчику Перу. Після перегляду VAR рефері призначив пенальті, який реалізував Рішарлісон.