• Головна
 • Новини
 • Басейн у Сокалі, реконструкція міської лікарні у Красному - гроші забрали

11.09.2019, 08:47

Басейн у Сокалі, реконструкція міської лікарні у Красному - гроші забрали

Рішенням сесії Львівської обласної ради ( 10 вересня)  внесли зміни до Програми соціально- економічного та культурного розвитку Львівської області на 2019 рік у частині Програми капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального господарства за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА

Зокрема, зміни передбачають перерозподіл коштів у сумі 14 477,596 тис грн та виділення додаткових коштів у сумі 8429,638 тис грн на об’єкти у рамках  реалізації Програми капітального будівництва.

Вивільнені кошти та додатково виділені спрямували на реалізацію 47 проектів, серед яких 33 будуть пусковими у 2019 році.

«Знімаються дрібні кошти по об’єктах, де роботи на завершальних стадіях. Серед найбільших об’єктів басейн у Сокалі, реконструкція міської лікарні у Красному, будівництво лікувального комплексу у Миколаєві. Перерозподілити кошти буде конструктивним рішенням», - зазначила т.в.о. директора департаменту економічної політики Марта Бухтіярова.

За допомогою фінансового ресурсу збільшать відсоток будівельної готовності таких об’єктів як «Будівництво ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Суховоля Городоцького району Львівської області (коригування)» - дофінансування 1 100 тис грн та «Будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  в с.Либохора Турківського району Львівської області - дофінансування 3 400 тис грн.

Також планують запустити садочок у м. Новий Калинів, який забезпечить дошкільною освітою 140 дітей.

На фото - Марта Бухтіярова, т.в.о. директора департаменту економічної політики

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Маск представив електрокар Tesla Cybertruck

  Коментар

  Блоги

  Юрій Никорак

  Ангели волі, Небесні й Земні

  Галина Козяр

  Так званий ринок землі остаточно закріпить в країні всевладдя агрохолдингів та олігархів

  Мирослав Дністрянський

  Закон про землю приведе до коліївщини

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: