26.02.2020, 15:33

7,5 млрд грн із ДФРР розподілили на 402 проекти

Кабінет міністрів України на своєму засіданні 26 лютого затвердив перелік програм та проєктів, які фінансуватимуться коштом державного фонду регіонального розвитку (ДФРР).

Про це повідомив Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук у своєму Telegram-каналі.

"Затвердили на Уряді перелік програм та проєктів, які фінансуватимуться коштом державного фонду регіонального розвитку. Ідеться про 402 проєкти, з них 206 — об’єкти програми "Велике будівництво", - написав Гончарук.

За словами Прем'єр-міністра, на програми "Великого будівництва" між областями України Міністерство розвитку громад та територій України розподілить 5,2 млрд грн коштів з ДФРР із 7,5 млрд грн, передбачених у 2020 році.

Гончарук додав, що також уряд на сьогоднішньому засіданні затвердив порядок використання коштів на будівництво та реконструкцію: Запорізького мосту, траси Одеса — Мелітополь — Новоазовськ на ділянці Одеса — Миколаїв — Херсон та траси Київ — Суми — Харків в межах Чернігівської та Сумської областей.

Нагадаємо, в Україні з 1 березня 2020 року стартує затверджена урядом програма "Великого будівництва доріг", в рамках якої цього року буде збудовано 4 тис. кілометрів доріг державного значення та 2,5 тис. кілометрів - місцевого.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Папа Римський дочасно виголосив Великодню молитву: Ісусе, Тебе не хвилює, чи ми загинемо?

  Коментар

  Блоги

  Іван Стецькович

  "Слуги народу", не втрачайте совість! Нікому піднімати. Всі на карантині

  Михайло Цимбалюк

  Запровадження надзвичайного стану призведе до зриву посівної кампанії

  Андрій Вихопень

  Як я сходив по хліб - жахіття карантину

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: