03.01.2020, 11:55
€68 млн зі €100 млн кредиту від Польщі підуть на покращення ПП на кордоні
З польського кредиту для України у розмірі 100 млн євро вже затверджено вісім проєктів на загальну суму 68 млн євро, які підуть на покращення інфраструктури на кордоні.
Про це в інтерв’ю Укрінформу повідомив посол України в Польщі Андрій Дещиця.
“На даний момент затверджено вісім проєктів на загальну суму приблизно 68 млн євро. На сьогодні вже використано з нього майже 5 млн євро, тобто процес пішов”, - наголосив український дипломат.
Він сподівається, що в цьому році буде покращено наявну інфраструктуру на пункті пропуску “Краківець-Корчова”, зокрема, там буде розмежовано рух легкового і вантажного транспорту.
За його словами, зараз також обговорюється питання про створення пункту “Нижанковичі-Мальховіце” (Львівська область).
“Зараз триває робота із затвердження проєктно-кошторисної документації, на це в бюджеті на 2020 рік виділено кошти. Крім того, на цьому пункті пропуску йдеться про створення пішохідного переходу”, - наголосив Дещиця.
За його словами, потрібно зробити усе можливе, щоб кордон з’єднував, а не ділив український та польський народи.
Як повідомлялося, виділення 100 млн євро кредиту для України польський уряд затвердив ще в 2015 році.
За темою
- На Львівщині водій маршрутки нахамив пораненому Захиснику України
21.01.2024, 11:01
- Троє дітей залишились сиротами: у лікарні від отриманих воєнних травм помер захисник з Львівщини
10.11.2023, 13:56
- На Львівщині чоловік вбив дружину металевим горням
13.10.2023, 15:50
- Загроза удару крилатими ракетами з Білорусі та прихисток переселенців. Головне за добу на Львівщині
21.11.2022, 11:55
- З початку війни російські ракети пошкодили майже 90 об’єктів на Львівщині
31.08.2022, 22:31
Обговорення
Львів
ТОП
Поліція Львівщини розшукує Валентину Щербату з Шептицького
У центрі Тернополя сталася пожежа у відомому барі родини ексмера Заставного
19-річному водію BMW оголосили підозру після смертельної аварії на дамбі у Тернополі
У Харкові 4-річна дитина загинула після падіння з вікна: матері повідомили про підозру
Кількість госпіталізованих через спалах у дитсадку на Сихові зросла до 17
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми