• Головна
 • Новини
 • На Львівщині водій маршрутки нахамив пораненому Захиснику України

21.01.2024, 11:01

На Львівщині водій маршрутки нахамив пораненому Захиснику України

Такого зневажливого ставлення не можна пропускати

У Львові водій маршрутки нахамив пораненому військовому, Захиснику України, оскільки той на візку не міг самостійно потрапити у громадський транспорт.  Про це військовослужбовець Андрій Гавриляк розповів в ефірі програми «Помануфактуримо», пише LMN  

«Я не можу назвати того водія людиною. Це якась недолюдина. Він не те, що не допоміг мені зайти в маршрутку, дружина сама тягнула мій візок, а інший пасажир допоміг мені сісти. Водій хамив та обурювався. Таке відношення мені важко зрозуміти. Я після важкого поранення, воював за кожного, віддав своє здоров’я, а тут таке. Я не хотів скандалити, бо в першу чергу я – Офіцер і Людина», – розповідає поранений військовий Андрій Гавриляк.

Він зазначив, що водій маршрутки «Львів-Турка» не допоміг йому потрапити в салон, навпаки, нарікав, що не може чекати і у нього графік.

Про те, як діяти в таких випадках та захистити свої права розповів в ефірі адвокат Ярослав Жукровський

«Потрібно робити все, щоб встановити факт і довести. Потрібно перш за все письмово звернутися до перевізника, щоб провести розʼяснювальну роботу. Якщо це добросовісний перевізник – водію загрожує звільнення. На жаль, сьогодні такі ситуації не є одинокими. Такого зневажливого ставлення не можна пропускати, такі справи потрібно доводити до суду та вимагати компенсацію», – каже адвокат

Військовий додав, що сьогодні така поведінка не просто дивує, а обурює. Адже коли він був на передовій і щохвилини ризикував життям, не шкодував свого здоровʼя та часу, а от водієві таки забракло сумління і часу щоб допомогти пораненому захиснику.

Більше того, будь-яка людина з інвалідністю, тимчасовою неповносправністю має право на повагу, на гідне ставлення та на забезпечення свого законного права на проїзд та допомогу.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

  Михайло Цимбалюк

  Бюрократи, що прикриваються євроінтеграцією

  Василь Чорний

  Псевдосоціологія від проросійських ресурсів: розбір і спростування фейку

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: