Чоловікові "світить" від семи до п’ятнадцяти років в'язниці
Правоохоронці в Стрийському районі на Львівщині затримали 64-річного чоловіка за підозрою у вбивстві дружини. Тіло жінка виявила донька, яка прийшла навідати батьків
Про це повідомили у поліції.
За даними слідства, 10 жовня між 64-річним чоловіком та його 61-річною дружиною, мешканцями одного з сіл Стрийського району, виник конфлікт, під час якого чоловік завдав жінці удару металевим горням у ділянку голови, спричинивши травми, від яких та померла на місці події.
"Зловмисник не повідомив про смерть дружини ні правоохоронців, ні медиків. Аж за два дні, 12 жовтня, відвідати батьків зайшла їх донька, яка, побачивши неживу матір на підлозі, зателефонувала на оперативну лінію 102", - йдеться у повідомленні.
За фактом умисного вбивства (ч.1 ст.115) слідчі відкрили кримінальне провадження.
Його затримали. Вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру у вбивстві дружини та обрання запобіжного заходу.
За темою
- Вбивство українок у Німеччині заради викрадення дитини: суд засудив подружжя до довічного ув'язнення
10.02.2025, 18:35
- Підозрюваного у вбивстві Ірини Фаріон суд залишив під вартою
19.09.2024, 15:05
- У Запоріжжі чоловік застрелив перехожу та наклав на себе руки
21.01.2024, 16:10
- Львів'янка вбила кухонним ножем свого колишнього чоловіка, з яким проживала
27.10.2023, 17:51
- На Рівненщині мати втопила в кар’єрі двох своїх синів
25.08.2023, 16:12
Обговорення
Суспільство
ТОП
На трасі Львів–Шегині біля Городка сталася потрійна ДТП: загинула пасажирка мікроавтобуса, постраждала дитина
Священника ПЦУ, який спричинив смертельну ДТП у стані сп’яніння біля Бартатова, взяли під варту без можливості застави
На Львівщині чоловіка оштрафували на 51 тис. грн за незаконне поховання тваринних решток у полі
Водій Volkswagen Passat загинув внаслідок ДТП на Львівщині
На об'їзній Львова сталася ДТП із постраждалими
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми
Михайло Цимбалюк
Пенсійний бюджет знову «завис»: чому уряд ігнорує українських пенсіонерів