Комісія з розгляду проєктів Міністерства освіти і науки України визначила перелік шкіл, які отримають фінансування у межах Урядової програми «Спроможна школа для кращих результатів».
Про це повідомив департамент фінансів Львівської ОДА.
«Львівщина цьогоріч отримає субвенцію з державного бюджету 40 млн грн. Це вдвічі більше у порівнянні з минулим роком. Зокрема, фінансування спрямують 20-ти школам із 17 територіальних громад: Городоцької, Давидівської, Дрогобицької, Зимноводівської, Золочівської, Львівської, Новояричівської, Самбірської, Старосамбірської, Стрілківської, Стрийської, Судовишнянської, Івано-Франківської, Солонківської, Великолюбінської та Пустомитівської», - розповів заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко.
«На фінансування проєктів претендували опорні школи та інші школи, у яких здобувають освіту не менше 350 учнів. Засновники шкіл подавали проєктні заявки до облдержадміністрацій. ОДА формує перелік всіх проєктів із зазначенням пріоритетних і подає в Міносвіти, де відповідна комісія затверджує проєкти до фінансування», - зазначив заступник голови Львівської ОДА.
Програма «Спроможна школа для кращих результатів» передбачає фінансову підтримку закладам освіти на проведення реконструкції та капітального ремонту будівель, споруд закладів загальної середньої освіти для формування нового простору, безпечного та інклюзивного (безбар’єрного) освітнього середовища.
Фото - Твоє місто
За темою
- В Україні зменшать кількість закладів освіти
15.01.2024, 17:09
- Вчителям в Україні планують підвищити зарплатню до 40 тисяч гривень
14.07.2023, 16:25
- Львівщина може прийняти низку навчальних закладів з тимчасово окупованих територій
25.03.2022, 15:41
- Акредитація освітньо-професійних програм фахової передвищої освіти: нові правила
17.02.2022, 10:44
- Керівниця шостого ліцею у Львові переконує, що хоче українізувати школу
18.12.2021, 16:29
Обговорення
Львів
ТОП
У Львові донька загиблого військового через суд домоглася виплати 7,5 млн грн від Міноборони
На Львівщині жінка прикрила дітей від рою бджіл і потрапила до реанімації
5 травня: що треба знати про цей день
У Новому Роздолі на Львівщині загинула 50-річна жінка у власній квартирі
В озері на Золочівщині виявили тіло 37-річного чоловіка
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми