02.03.2019, 11:45

Все, що вартує більше нуля, є підкупом виборців, - КВУ

Підкупом виборця вважається все, що коштує більше нуля гривень. Про це повідомив голова Комітету виборців України Олексій Кошель, пише «Обозреватель».

Раніше в МВС пояснювали, що ця сума починається із 60 грн.

"Це була просто помилка. На мою думку, вони розтлумачили норму закону про парламентські вибори. Якщо ви виборцям роздасте, наприклад, чашки з гарячим чаєм собівартістю 80 копійок, то закон це вже тлумачить як підкуп виборців", — додав він.

Деякі питання, що стосуються виборів, зайшли у категорію абсурду, переконаний Кошель. Він зазначив, що в Україні недостатньо якісне законодавство, що регулює виборчі процеси.

"Я не бачив на зустрічах із кандидатами у європейських країнах, щоб виборці не могли прийти і взяти кави, чаю чи навіть бутерброди. Тобто я за те, щоб закон регулював, але в законних межах", — зазначив він.

OBOZREVATEL

  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: