28.02.2019, 11:56

У Франківську водій бетоновоза наїхав на елітне Maserati

Бетоновоз ледь не розчавив елітне авто Maserati на вулиці Довженка : неподалік заправки WOG трапилась незвичне ДТП .

Як повідомили  Фіртці  у патрульній поліції Івано-Франківської області, водій Maserati виїхав з заправки та повертав праворуч.

У цей час на перехресті стояв бетонозмішувач МАН.

"Водій МАН не переконався в безпечності руху, не зайняв крайнє праве положення, не дотримався безпечного інтервалу і почав рух направо, через що зіткнувся з легковиком", - зазначив речник патрульної поліції  Микола Гурак.

На водія МАН патрульні склали протокол за  ст.124 КУпАП  (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна).

Стаття тягне за собою накладення штрафу в розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року.

Особа, цивільно-правова відповідальність якої застрахована, звільняється від адміністративної відповідальності за порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, за умови, що учасники дорожньо-транспортної пригоди скористалися правом спільно скласти повідомлення про цю пригоду відповідно до Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів».

  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: