У МЗС РФ звинуватили спецпредставника Держдепартаменту США Курта Волкера в тому, що він «підкидає дров у багаття» у конфлікті на Донбасі, оскільки підтримує надання Україні оборонного озброєння.
Як передає власний кореспондент УНІАН у РФ, про це сьогодні на брифінгу заявила офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова.
«Замість того, щоб вимагати від Києва припинити ескалацію військової напруженості, нагадати українському керівництву про виконання його зобов'язань за Мінськими угодами, пан Волкер традиційно озвучив на наш погляд одіозні тези, серед них відмова американського посланника від самого факту існування республік Донбасу», - сказала Захарова, коментуючи візит Волкера до України, зокрема на лінію зіткнення на Донбасі.
За її словами, без прямого діалогу з представниками «республік» «неможливо просунутися у врегулюванні конфлікту, чи щодо кроків у сфері політики, безпеки чи дискусій про присутність у регіоні сил ООН».
«Підіграючи цьому мілітаристському настрою Києва і відкрито лобіюючи ідею поставок туди летальних озброєнь, що, безумовно, не принесе миру в розв'язання цієї ситуації, не лише пан Волкер підкидає дров у багаття, а й асоціює себе з однією зі сторін конфлікту, це очевидно», - впевнена Захарова.
Вона заявила, що тим самим ставиться під сумнів роль Волкера як посередника у «внутрішньоукраїнській кризі».
«Мабуть, не випадково після візиту американського гостя Збройні сили України активізували провокації в районі Донецької фільтрувальної станції, під Горлівкою і в ряді інших населених пунктів. Підтримка Волкера сприймається українською владою як очевидна індульгенція на військові авантюри», - вважає Захарова.
Як повідомляв УНІАН, 14 травня Волкер прибув з візитом до України, в рамках якого відвідав Донбас.
Фото twitter.com/SpecRepUkraine
За темою
- «Шахтар» підписав 17-річного вихованця «Карпат»
22.01.2019, 12:58
- "Я не можу собі уявити, як іноземці у Львові їздять тими маршрутками"
19.12.2018, 15:21
- Вісім львівських храмів відзначають празник Покрови
12.10.2018, 15:50
- Літня жінка розстріляла з вікна пару, що цілувалася
13.09.2018, 09:38
- Рабство у Львівській правничій гімназії?
07.09.2018, 08:38
Обговорення
Суспільство
ТОП
У Калуші мобілізованого батька-одинака повернули додому після звернення доньки до соцслужби
На Хмельниччині нетверезий водій з трьома дітьми в авто влетів у автобусну зупинку
17-річного водія засудили до 3 років ув’язнення за смертельну ДТП біля Жидачева з двома загиблими
На кордоні з Україною затримали викрадений у Британії Range Rover та партію автозапчастин Audi
Українська стрічка про працівників ТЦК здобула головну європейську нагороду на кінофестивалі в Кракові
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні