Поляку, який пошкодив реставраційні щити на Личаківському кладовищі, суд призначив штраф - 85 грн.
Сьогодні, 29 липня, у Львові відбулося судове засідання над затриманим за справою пошкодження реставраційних щитів на території польських військових поховань, що в межах Личаківського цвинтаря, повідомляє прес-служба ЛМР.
Порушник визнав провину. За результатами засідання його оштрафували на 85 грн. за статтею дрібне хуліганство, ще 340 грн. потрібно сплатити судового збору.
Як повідомив директор ЛКП «Музей "Личаківський цвинтар" Михайло Нагай, затриманий — мешканець Польщі. На судовому засіданні був також присутній представник Почесного консульства Польщі у Львова.
Як писали раніше, 28 липня група чоловіків спробувала пошкодити дерев’яні реставраційні щити навколо скульптур левів, які знаходяться на території польського військового Цвинтаря Орлят. Охороні музею вдалось затримати тільки одного порушника.
Фото з відкритих джерел
За темою
- У центрі Львова на день відключать воду: перелік вулиць і час обмежень
29.05.2026, 21:13
- Дружина депутата, який фігурує у справі НАБУ, придбала колишню санепідемстанцію в Сокалі за 3,5 млн грн
29.05.2026, 19:38
- Помер під час БЗВП: у навчальному центрі повідомили причину смерті священника зі Львова
29.05.2026, 16:54
- Військового зі Львівщини оштрафували за спробу дати хабар поліції через п’яну їзду
29.05.2026, 16:41
- Апеляційний суд у Львові скасував наказ про мобілізацію старійшини Свідків Єгови через релігійні переконання
29.05.2026, 13:51
Обговорення
Львів
ТОП
У Львові масово зацвіли каштани та гліцинія: куди піти на найкрасивішу весняну прогулянку
Апеляційний суд у Львові скасував наказ про мобілізацію старійшини Свідків Єгови через релігійні переконання
На Львівщині поліцейські затримали чоловіка, який жорстоко побив знайомого бейсбольною битою
Депутат і поліцейський організували схему втечі чоловіків за кордон на $700 тис.
Дружина депутата, який фігурує у справі НАБУ, придбала колишню санепідемстанцію в Сокалі за 3,5 млн грн
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми