• Головна
 • Новини
 • На ремонт дороги Львів - Тернопіль витратили понад 700 млн грн

24.09.2018, 21:20

На ремонт дороги Львів - Тернопіль витратили понад 700 млн грн

Сьогодні, 24 вересня, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ознайомився зі станом завершення поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення М-09 Рава-Руська - Львів - Тернопіль.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Львів і Тернопіль з’єднані новою, побудованою за сучасними стандартами дорогою, яка не тільки єднає два обласні центри, а й входить до міжнародного коридору Go Highway, що єднатиме порти Чорного моря із західним кордоном з Євросоюзом. Такі дороги за 5 років єднатимуть всі обласні центри України – в межах урядової стратегії розвитку дорожнього господарства.

Зазначимо, що на території Львівської області вказана автомобільна дорога пролягає через 11 населених пунктів: Підгірне, Куровичі, Підгайчики, Шопки, Якторів, Новосілки, Вільшаниця, Червоне, Ясенівці, Зарваниця, Плугів.

«Ми нарешті з‘єднали Львів і Тернопіль між собою прекрасною дорогою. Наступне завдання – з’єднати Львів-Тернопіль з Чорним морем, але також ми з’єднуємо чорне море України з Західним кордоном і з Європейським Союзом. Ми продовжуватимемо роботи і в наступному році для того, щоб усе завершити і зайти аж до Миколаєва та Херсону і будемо рухатися у цьому напрямку. Також ця дорога стала частиною реалізації нашої стратегії – за 5 років ми об’єднаємо всі обласні центри України, які будуть з’єднані якісними дорогами. Українці мають право їздити по хороших дорогах і будуть це робити. Дякую головам Тернопільської і Львівської обласних державних адміністрацій за якісно організовані та виконані ремонтні роботи», - наголосив Володимир Гройсман.

Зазначимо, що упродовж 2016-2017 років підрядна організація ТзОВ «Автомагістраль-Південь» на протяжності 72,4 км виконала роботи з влаштування основи (ЩПС, укріпленої цементом – 18см), влаштування вирівнюю чого шару покриття (крупнозернистий асфальтобетон – 10см), верхнього шару покриття (ЩМА-20 – 5см).

Цьогоріч необхідно встановити бар’єрне огородження, влаштування тротуарів, нанесення дорожньої розмітки, встановлення дорожніх знаків, влаштування з’їздів, посадкових майданчиків зупинок.

Додамо, що раніше ЗМІ повідомили, що Служба автомобільних доріг у Львівській області замовила 27 грудня 2017 року поточний середній ремонт 73 км дороги державного значення Н-02 Львів - Тернопіль за близько 63,5 млн грн. Про це  було повідомлено в інформації у системі публічних закупівель Prozzoro.

Ремонт до 31 грудня 2017 року мало здійснити ТОВ «Автомагістраль-Південь», яке перемогло у тендері. Участь у ньому також брало ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», чия пропозиція виявилася на 278 тис. грн дорожчою.

Згідно з технічною документацією, підрядник мав укласти залізобетонні труби на кількох з’їздах з дороги, відремонтувати дорожнє полотно та тротуари, влаштувати огорожі, облаштувати зупинки для громадського транспорту та фундамент під ваговий комплекс.

Зазначимо, ТзОВ «Автомагістраль-Південь» виконувало капітальний ремонт дороги Львів-Тернопіль, про успішне зпвершення якого повідомили 15 грудня. Цього року капітально ремонтували 65 із 73 км дороги, на що втитратили 654 млн грн. Ще 7 км дороги відремонтували торік.

Згідно із даними аналітичної системи YouControl, ТОВ «Автомагістраль-Південь» належить одеситам Валерію Короткову та Олегу Наливанному.

Фото: Укравтодор.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Відео аварії за участі дитячого омбудсмена Миколи Кулеби

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Чому після 28 років незалежності Україні знову загрожує втрата державності

  Наталя Тимчій

  Ціна квитка

  Юрій Никорак

  Ангели волі, Небесні й Земні

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: