• Головна
 • Новини
 • На ремонт дороги Львів - Тернопіль витратили понад 700 млн грн

24.09.2018, 21:20

На ремонт дороги Львів - Тернопіль витратили понад 700 млн грн

Сьогодні, 24 вересня, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ознайомився зі станом завершення поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення М-09 Рава-Руська - Львів - Тернопіль.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Львів і Тернопіль з’єднані новою, побудованою за сучасними стандартами дорогою, яка не тільки єднає два обласні центри, а й входить до міжнародного коридору Go Highway, що єднатиме порти Чорного моря із західним кордоном з Євросоюзом. Такі дороги за 5 років єднатимуть всі обласні центри України – в межах урядової стратегії розвитку дорожнього господарства.

Зазначимо, що на території Львівської області вказана автомобільна дорога пролягає через 11 населених пунктів: Підгірне, Куровичі, Підгайчики, Шопки, Якторів, Новосілки, Вільшаниця, Червоне, Ясенівці, Зарваниця, Плугів.

«Ми нарешті з‘єднали Львів і Тернопіль між собою прекрасною дорогою. Наступне завдання – з’єднати Львів-Тернопіль з Чорним морем, але також ми з’єднуємо чорне море України з Західним кордоном і з Європейським Союзом. Ми продовжуватимемо роботи і в наступному році для того, щоб усе завершити і зайти аж до Миколаєва та Херсону і будемо рухатися у цьому напрямку. Також ця дорога стала частиною реалізації нашої стратегії – за 5 років ми об’єднаємо всі обласні центри України, які будуть з’єднані якісними дорогами. Українці мають право їздити по хороших дорогах і будуть це робити. Дякую головам Тернопільської і Львівської обласних державних адміністрацій за якісно організовані та виконані ремонтні роботи», - наголосив Володимир Гройсман.

Зазначимо, що упродовж 2016-2017 років підрядна організація ТзОВ «Автомагістраль-Південь» на протяжності 72,4 км виконала роботи з влаштування основи (ЩПС, укріпленої цементом – 18см), влаштування вирівнюю чого шару покриття (крупнозернистий асфальтобетон – 10см), верхнього шару покриття (ЩМА-20 – 5см).

Цьогоріч необхідно встановити бар’єрне огородження, влаштування тротуарів, нанесення дорожньої розмітки, встановлення дорожніх знаків, влаштування з’їздів, посадкових майданчиків зупинок.

Додамо, що раніше ЗМІ повідомили, що Служба автомобільних доріг у Львівській області замовила 27 грудня 2017 року поточний середній ремонт 73 км дороги державного значення Н-02 Львів - Тернопіль за близько 63,5 млн грн. Про це  було повідомлено в інформації у системі публічних закупівель Prozzoro.

Ремонт до 31 грудня 2017 року мало здійснити ТОВ «Автомагістраль-Південь», яке перемогло у тендері. Участь у ньому також брало ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», чия пропозиція виявилася на 278 тис. грн дорожчою.

Згідно з технічною документацією, підрядник мав укласти залізобетонні труби на кількох з’їздах з дороги, відремонтувати дорожнє полотно та тротуари, влаштувати огорожі, облаштувати зупинки для громадського транспорту та фундамент під ваговий комплекс.

Зазначимо, ТзОВ «Автомагістраль-Південь» виконувало капітальний ремонт дороги Львів-Тернопіль, про успішне зпвершення якого повідомили 15 грудня. Цього року капітально ремонтували 65 із 73 км дороги, на що втитратили 654 млн грн. Ще 7 км дороги відремонтували торік.

Згідно із даними аналітичної системи YouControl, ТОВ «Автомагістраль-Південь» належить одеситам Валерію Короткову та Олегу Наливанному.

Фото: Укравтодор.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  Львів

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Я що – пам’ятник?» - Зеленський назвав власний бюст «жахом»

  Коментар

  Блоги

  Юрій Никорак

  То хто ж у лікарнях вторинний: меддопомога чи пацієнти?

  Мирослав Дністрянський

  Україна вже перестала бути потужною індустріальною державою

  Андрій Вихопень

  На місці Мальського я почав би не з нарад

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: