Міністри інфраструктури Польщі і України повідомили про намір відкриття нових залізничних маршрутів між країнами
Про нове залізничне сполучення між Польщею та Україною на лінії Люблин-Львів повідомили міністри інфраструктури обох країн. Міністр інфраструктури Польщі Анджей Адамчик та його український відповідник Володимир Омелян зустрілися у Києві, де вони головували під час засідання польсько-української робочої групи з питань транспорту, пише Польське радіо.
Міністр інфраструктури України Володимир Омелян запевнив, що потяг з Люблина до Львова почне курсувати вже наступного року. Це підтвердив міністр інфраструктури Польщі Анджей Адамчик.
«Буде або коригування розкладу руху поїздів в червні майбутнього року, або новий зимовий розклад 2019 року», - сказав він.
Міністри також повідомили, що вже незабаром буде запущене ще одне сполучення на лінії Перемишль-Нижанковичі. Причому для нових сполучень будуть використовувати вже існуючу залізничну інфраструктуру, - зазначив Анджей Адамчик.
Міністри також обговорили тему дозволів на транзит українського вантажного транспорту територією Польщі. З цього питання наступного тижня у Польщі відбудеться зустріч польських та українських перевізників за участю обох міністрів.
Фото: Вікіпедія
За темою
- 40 г клефедрону на 250 тис. грн: на Львівщині повідомили про підозру 38-річному чоловіку
17.07.2026, 11:05
- Львів'яни вдруге вийшли на акцію підтримки Михайла Федорова
16.07.2026, 20:06
- Від завтра ремонтуватимуть частину вул. Личаківської
16.07.2026, 19:43
- 17 липня Львів попрощається із захисниками Вадимом Стоміним, Володимиром Хомою, Любомиром Лучкою та Андрієм Цвиком
16.07.2026, 17:04
- Одеський підліток отримав 45% опіків тіла, коли намагався зробити селфі на даху електрички: хлопця лікують у Львові
16.07.2026, 15:17
Обговорення
Львів
ТОП
На Львівщині в ДТП загинув 75-річний водій легковика
На об'їзній Львова сталася ДТП з потерпілими: рух трасою Київ – Чоп ускладнений
17 липня Львів попрощається із захисниками Вадимом Стоміним, Володимиром Хомою, Любомиром Лучкою та Андрієм Цвиком
На Львівщині зіткнулись вантажівка, легковик та позашляховик, є травомвані
«Поверніть Федорова»: у містах України люди масово вийшли на акції протесту
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні