• Головна
 • Новини
 • Злодій Андрій Львівській зробив інвестиції в кандидатів 2 млн дол. - Аброськін 

20.07.2019, 23:39

Злодій Андрій Львівській зробив інвестиції в кандидатів 2 млн дол. - Аброськін 

"А на що ж сподівається злочинний світ? Дуже велика частина засуджених розраховує на амністію, на нейприняття відповідних законів, які посилили би відповідальність лідерів злочинних угруповань, «злодіїв в законі» та їхніх корумпованих зв`язків, бо деякі з них інвестували великі гроші в своїх кандидатів і вже підраховують майбутній прибуток від отримання дивідентів".

Про це на своїй сторінці у ФБ написав перший заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін 

В’ячеслав Аброськін: "Завтра день голосування з виборів народних депутатів України. Вся країна чекає позитивних змін від законотворчої роботи нових представників народу України.

А на що ж сподівається злочинний світ? Дуже велика частина засуджених розраховує на амністію, на нейприняття відповідних законів, які посилили би відповідальність лідерів злочинних угруповань, «злодіїв в законі» та їхніх корумпованих зв`язків, бо деякі з них інвестували великі гроші в своїх кандидатів і вже підраховують майбутній прибуток від отримання дивідентів.

За отриманими даними, не утримався від вкладу в своє майбутнє й «злодій» Андрій Львівській». З його слів, заради змін в керівництві Національної поліції України він не пошкодував та зробив також «інвестиції» в розміру 2 млн долларів. Мрія у нього одна - пом’якшення відношення саме до його особи з боку кримінальної поліції.

Але він, мабуть, дійсно чудак. Як можна було забути, що він особа нон-ґрата в країнах Євросоюзу, США, Великобританії, й відкриті для нього поки двері тільки країн Афріки.

І спокою йому стовідсотково вже не буде, бо найближчим часом спілкування з ним будь-якого громадянина будь-якої країни може привести к відповідним санкціям зазначених країн вже безпосередньо до них особисто.

І до речі, тільки дізнався, що він - мій «земляк», як виявилося «народився» в Севастополі😉 ось так й триває наша боротьба добра та зла".

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  48-поверховий хмародер загорівся в ОАЕ

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Урядова гра з підприємцями країни. Третій місяць

  Іван Стецькович

  Щоб зрозуміти «велич» ідей Зе, багато розуму не треба

  Дмитро Снєгирьов

  Загибель комбата «Луганськ-1» – це прояв боротьби за контрабандні потоки між «ДНР» і «ЛНР»

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: