На Львівщині зіткнулись два «Форда» - п’ятеро осіб травмовані.
Дорожньо-транспортна пригода сталась 6 жовтня близько 12.30 на автодорозі Тернопіль - Львів - Рава Руська у Золочівському районі. Про це повідомив відділ комунікації поліції Львівської області.
Як попередньо встановили правоохоронці, зіткнулись автомобілі «Форд Куга», яким керував 35-річний мешканець міста Вінниця та мікроавтобус «Форд Транзит» під керуванням 54-річного львів’янина. Внаслідок зіткнення тілесні ушкодження отримали водії транспортних засобів, а також 33-річна пасажирка легковика, жителька Вінниці та двоє пасажирів мікроавтобуса – 44-річна жінка та 18-річний хлопець, обидвоє – львів’яни.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (порушення правил безпеки дорожнього руху) КК України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
© Головне управління Національної поліції у Львівській області: https://lv.npu.gov.ua/news/dtp/na-lvivshhini-zitknulis-dva-forda-p-yatero-osib-travmovani/За темою
- Відомі подробиці аварії на Дрогобиччині (ФОТО)
02.09.2024, 19:39
- На Львівщині водій вбив 15-річну дівчину
20.08.2024, 09:30
- У Львові пʼяні водії пошкодили кілька автомобілів (ФОТО)
19.08.2024, 13:28
- У Києві трапилася масштабна автопригода з травмованими
14.04.2024, 12:23
- Смертельна автотроща з фурою на Львівщині: загинув військовий з дружиною
18.03.2024, 18:13
Обговорення
Події
ТОП
23 роки «рабства»: підприємець з Городка тримав у трудовій неволі однокласника
Джипінг у Карпатах завдає серйозної шкоди природі
Стрілянина в Києві: МВС розслідує дії поліції під час теракту
50-річний мешканець Львівщини вистрілив з рушниці в односельця і втік до лісу
Масована нічна атака: ППО збила понад 200 російських дронів
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми