10.10.2019, 17:17
Зеленський розповів, як шантажують і розвалюють його монобільшість у Раді
Всередині Верховної Ради опоненти "Слуги народу" намагаються впливати на депутатів монобільшості, щоб ті не голосували за деякі закони.
Про це розповів Президент Володимир Зеленський на пресмарафоні у Києві.
"Вони дуже боляче в цілому ставляться і бояться будь-яких законопроектів, які пов’язані саме з депутатами. Друге, там деяких людей просто не було на голосуванні. Третє, немає групи впливу будь-якого олігарха у партії "Слуга народу".
За його словами, є досвідчені парламентарі в інших партіях, які щодня займаються тільки одним – впливом: емоційним, грошовим та будь-яким іншим…
"Вони хочуть розколоти партію "Слуга народу". І роблять у деяких питаннях, наприклад, коли вони не проголосували за один із законів, після цього проголосували, тому що ми зустрілися, я почав говорити з депутатами, всі почали їм пояснювати.
Що зробили. Зранку приїхали ті люди, ходили по Верховній Раді. Відправляють різними віджетами. Вони там обмінялися телефонами. Відправляють СМС: "Завтра вашу тьощу посадят", - пишуть вони їм СМС, - "якщо ви зараз проголосуєте". Тобто вони користуються недосвідченістю деяких депутатів партії "Слуга народу", і це інформаційна політика всередині Верховної Ради.
Знімаються навіть офіси біля офісу партії "Слуга народу". Вони побачили, що хтось слабкий і його використовують".
Зеленський розповів і про інші випадки такого шантажу. За його словами, по 25-26 нардепів СН збирають і чинять на них тиск, розповідаючи про жахливі наслідки для нардепів тих чи інших рішень Ради.
Нагадаємо, 19 вересня Рада провалила законопроект, який скасовує "правки Лозового" та дозволяє НАБУ і ДБР прослуховувати нардепів.
Після цього голова Верховної Ради Дмитро Разумков вичитав "слуг народу" і заявив, що вони його підставили. Незадоволені були таким рішенням і в Офісі президента. Зокрема, Богдан розлютився і кричав, що треба розпустити "слуг", а президент його заспокоював.
4 жовтня Рада законопроект прийняла, але водночас закріпила імунітет нардепів.
За темою
- Юлія Тимошенко: Множинне громадянство – шлях до руйнації української нації, українського народу та України
18.06.2025, 14:06
- Верховна Рада підтримала у другому читанні законопроєкт щодо компенсації за невикористані відпустки для військовослужбовців
04.06.2025, 21:28
- Правило Болар: в Україні зробили крок до здешевлення медикаментів
22.05.2025, 21:31
- Жаданий подарунок забудовникам. Нардеп Гривко зі «Слуги народу» здивував законопроєктом
10.09.2024, 13:51
- Кива більше не народний депутат
15.03.2022, 15:12
Обговорення
Політика
ТОП
23 роки «рабства»: підприємець з Городка тримав у трудовій неволі однокласника
У Львові арештували продавця та ймовірну керівницю мережі наркомагазинів U420
Джипінг у Карпатах завдає серйозної шкоди природі
Стрілянина в Києві: МВС розслідує дії поліції під час теракту
50-річний мешканець Львівщини вистрілив з рушниці в односельця і втік до лісу
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми