• Головна
 • Новини
 • Зеленський - це спосіб звільнити Україну від Порошенка і його клану

02.04.2019, 21:28

Зеленський - це спосіб звільнити Україну від Порошенка і його клану

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав політолог Віктор Небоженко.

Зокрема у дописі йдеться про наступне:

"Зараз в експертному середовищі, серед політологів, соціологів і журналістів йде активне обговорення того, що ж сталося 31 березня? Що це було? Хто виграв, а хто програв на цих виборах? Давайте спокійно і свідомо спростимо складну політичну ситуацію, до інтересів України та інтересів її основних гравців.

Історична місія Тимошенко і Зеленського в цій виборчій кампанії - звільнити Україну від Порошенка і його клану. От і все. Тимошенко свою частину роботи зробила. Тепер черга за Зеленським. Звичайно, Тимошенко більше підготовлена ​​до ролі президента, ніж Зеленський, але зараз головне позбутися Порошенко, як умова руху України вперед.

Але якщо Порошенко, використовуючи свої важелі фальсифікації і підкупу, скандально «переможе» в другому турі, тим гірше для нього, бо легітимність такої перемоги буде мінімальною, тому що він відмовився виконати «народний вердикт» - піти з влади. А це означає не тільки втрату поваги і довіри населення, а й зростання радикальних ненасильницьких форм протесту проти такого президента, зневаженого країною і міжнародним співтовариством.

Крім того, така «антинародна поведінка» впертого політика означає принципову відсутність діалогу між владою і народом. Народ свою думку висловив, а політик до нього не дослухався. Якщо політик вперто хоче за всяку ціну зберегти свою владу, то громадяни має право не коритися наказам такого політика.

У свою чергу, для утримання влади, отриманої нечесним, несправедливим шляхом, Порошенко доведеться переходити від методів брехні, розколу, підкупу і маніпулювання до прямих методів примусу, тиску, шантажу і репресіям. Цього вимагає логіка формування будь-якого електорального авторитаризму і режиму особистої влади.

А Зеленский- це "чорна мітка" українців, які зневажають і не хочуть бачити Порошенка президентом, не більше. Зеленський як політик, поки, не альтернатива Порошенко, а засіб позбавлення від Порошенка.

Виборці скористалися виборами, як приводом для вираження свого невдоволення Порошенком як президентом. Якщо не буде Зеленського - з'являться нові політики, бо в суспільстві є запит на зміну влади. А восени до Верховної Ради і під парламент прийдуть інші, більш радикальні політики, які вже не будуть церемонитися з Порошенком, бо його формальне переобрання не матиме політичної ціни, ні для громадян України, ні для нових парламентаріїв. І все почнеться спочатку.

Так, що Порошенко даремно, так сильно чіпляється за владу."

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  "Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

  Михайло Цимбалюк

  Обшуки у львівських волонтерів - це тиск на волонтерство загалом?

  Богдан Рабешко

  Щодо масштабної пожежі на ЛАЗі

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: