• Головна
  • Новини
  • Збитки України внаслідок війни становлять понад $1 трлн, - радник президента

29.06.2022, 11:00

Збитки України внаслідок війни становлять понад $1 трлн, - радник президента

Радник президента з економічних питань Олег Устенко повідомив, що збитки України через війну з Росією становлять понад $1 трлн

Про це він розповів в етері телеканалу "Еспресо"

"Якщо перерахувати кошти сучасному еквіваленті, які були виділені після Другої світової війни, то тоді мова йшла про понад 2-3% ВВП країн, які брали участь в плані Маршалла. В нашому випадку, якщо до плану відбудови України приєднається Європейський Союз, то цифра становитиме понад 5% ВВП країн. Тобто, мова йде про кошти набагато більші за трильйони доларів. План Маршалла після Другої світової війни в сучасних цифрах був дуже значним", - пояснив Устенко.

Устенко також додав, що про план відбудови України сьогодні говорять на різних майданчиках

"Про план відбудови України зараз говорять на різних майданчиках. Це Варшава, Братислава та Берлін. Що стосується плану відбудови України, то ми маємо вирішити два великих рівняння. Скільки нам потрібно коштів і де їх взяти та на які програми мають направлятись ці кошти. Є дві частини фінансової допомоги для України. Це кошти, які нам потрібні прямо зараз та кошти, які нам будуть потрібні для відновлення України. Оскільки $650 млрд становлять тільки прямі збитки України через війну. Якщо до цієї цифри додати непрямі збитки, то цифра виросте до $1 трлн”, - додав Устенко.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Уряд генерування проблем 

Василь Чорний

Дунаєвецька тергромада в умовах воєнного стану

Василь Чорний

Хмельницька тергромада в умовах воєнного стану

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: