07.06.2021, 22:05

Збірна України розбила Кіпр у контрольному матчі

Національна збірна України з футболу провела заключний товариський поєдинок напередодні Євро-2020. Підопічні Андрія Шевченка в Харкові завдали поразки команді Кіпру - 4:0.

Про це повідомив Укрінформ.

Авторами голів у ОСК «Металіст» стали Андрій Ярмоленко (37-я хвилина з пенальті, 65) Олександр Зінченко (45 + 2, з пенальті) і Роман Яремчук (59).

Кіпріоти догравали матч у меншості - на 36-й хвилині червону картку отримав захисник Андреас Панайоту за фол "останньої надії", проти Олександра Зубкова.

Нагадаємо, на чемпіонаті Європи, який стартує 11 червня, збірна України зіграє в групі С проти національних команд Голландії (13 червня), Північної Македонії (17 червня) і Австрії (21 червня).