• Головна
 • Новини
 • Заступник міністра Ляшко в Монастириська так і не доїхав

03.04.2020, 23:48

Заступник міністра Ляшко в Монастириська так і не доїхав

Головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко сьогодні побував на Тернопільщині. Зокрема, він відвідав Тернопільську лікарню швидкої допомоги, обласну університетську лікарню та Козівську районну лікарню.

Про це пише видання За Збручем.

Віктор Ляшко наголосив на необхідності дотримуватися карантинних вимог, щоб попередити значний ріст захворювання. Бо у такому випадку медична система України не впорається.

«Хочу подякувати усім, хто працював у напрямку захисту та боротьби з коронавірусною інфекцією. Система охорони здоров’я України підготувалася, ми робимо все можливе, щоб запобігти масовому поширенню кількості хворих. Щодня в Україні захворюваність зростає на 30%, наше головне завдання – не допустити піку, щоб система охорони здоров’я могла надавати допомогу хворим. Наразі особливу увагу звертаю на людей після 60 років. У таких людей хвороба протікає досить тяжко. Через значну кількість хворих системи охорони здоров’я в Італії та Іспанії були паралізовані. Маю надію, що цього не допустимо в Україні».

Однак під час наради у Тернополі Віктор Ляшко зазначив, що тенденції росту захворюваності на коронавірус в Україні змушують хвилюватися і нагадують ситуацію на початку в Іспанії.

Додамо, при обласній державній адміністрації діє штаб з ліквідації наслідків інфекції. Щодо мобільних груп, які тестуватимуть людей з підозрами, на сьогодні в області їх близько півсотні.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  48-поверховий хмародер загорівся в ОАЕ

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Урядова гра з підприємцями країни. Третій місяць

  Іван Стецькович

  Щоб зрозуміти «велич» ідей Зе, багато розуму не треба

  Дмитро Снєгирьов

  Загибель комбата «Луганськ-1» – це прояв боротьби за контрабандні потоки між «ДНР» і «ЛНР»

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: