• Головна
 • Новини
 • Запровадження надзвичайного стану призведе до зриву посівної кампанії

Михайло Цимбалюк

політик

Генерал-лейтенант міліції, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України, голова «Батьківщини» на Львівщині.


26.03.2020, 10:16

Запровадження надзвичайного стану призведе до зриву посівної кампанії

З 24 березня Львів та вся Львівська область живуть в режимі надзвичайної ситуації. Також через поширення коронавірусу подібні рішення були прийняті практично у всіх регіонах, де підтверджені випадки зараження на вірусну хворобу.

Так, згідно з чинним законодавством, під надзвичайною ситуацією слід розуміти обстановку на окремій території, за якої порушуються нормальні умови життя населення. Режим НС відрізняється від надзвичайного стану тим, що він не обмежує права і свободи людей, але встановлює певні обов'язки для громадян.

Нині в складних економічних умовах, з якими живе наша країна, введення надзвичайного стану недоречне. Бо зупиняться підприємства – країна не зможе належно функціонувати. На шальках терезів – долі мільйонів наших співгромадян, які залишаться без роботи, доходи в бюджет різко впадуть, а відтак можливі ймовірні затримки з виплатою пенсій, допомог, стипендій, інших соціальних виплат.

Тим більше з дня на день в Україні має розпочатися посівна кампанія, а введення надзвичайного стану зупинить цей процес і остаточно знищить агропромисловий комплекс держави. Така ж ситуація і з металургійною промисловістю, зупинка якої ставить під загрозу всю економіку нашої держави.

А тому наша позиція конкретна. В Україні має бути суворий карантин, який супроводжувався би конкретними санітарними заходами. Держава має переконати і продемонструвати своїм громадянам, що вона в силах їх захистити і допомогти.

Кризові умови вимагають правильного менеджменту в усіх сферах життя країни. Саме тому сьогодні необхідно використовувати індивідуальний підхід та аналіз кожної галузі. У всіх напрямках життєдіяльності України має бути системна та злагоджена робота.

Своїми думками щодо надзвичайного стану в Україні поділився з журналістами інтернет-видання «Лівий берег».

Фото: poltava.to

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  "Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

  Михайло Цимбалюк

  Обшуки у львівських волонтерів - це тиск на волонтерство загалом?

  Богдан Рабешко

  Щодо масштабної пожежі на ЛАЗі

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: