• Головна
  • Новини
  • Запровадження надзвичайного стану призведе до зриву посівної кампанії

Михайло Цимбалюк

політик

Генерал-лейтенант міліції, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України, голова «Батьківщини» на Львівщині.


26.03.2020, 10:16

Запровадження надзвичайного стану призведе до зриву посівної кампанії

З 24 березня Львів та вся Львівська область живуть в режимі надзвичайної ситуації. Також через поширення коронавірусу подібні рішення були прийняті практично у всіх регіонах, де підтверджені випадки зараження на вірусну хворобу.

Так, згідно з чинним законодавством, під надзвичайною ситуацією слід розуміти обстановку на окремій території, за якої порушуються нормальні умови життя населення. Режим НС відрізняється від надзвичайного стану тим, що він не обмежує права і свободи людей, але встановлює певні обов'язки для громадян.

Нині в складних економічних умовах, з якими живе наша країна, введення надзвичайного стану недоречне. Бо зупиняться підприємства – країна не зможе належно функціонувати. На шальках терезів – долі мільйонів наших співгромадян, які залишаться без роботи, доходи в бюджет різко впадуть, а відтак можливі ймовірні затримки з виплатою пенсій, допомог, стипендій, інших соціальних виплат.

Тим більше з дня на день в Україні має розпочатися посівна кампанія, а введення надзвичайного стану зупинить цей процес і остаточно знищить агропромисловий комплекс держави. Така ж ситуація і з металургійною промисловістю, зупинка якої ставить під загрозу всю економіку нашої держави.

А тому наша позиція конкретна. В Україні має бути суворий карантин, який супроводжувався би конкретними санітарними заходами. Держава має переконати і продемонструвати своїм громадянам, що вона в силах їх захистити і допомогти.

Кризові умови вимагають правильного менеджменту в усіх сферах життя країни. Саме тому сьогодні необхідно використовувати індивідуальний підхід та аналіз кожної галузі. У всіх напрямках життєдіяльності України має бути системна та злагоджена робота.

Своїми думками щодо надзвичайного стану в Україні поділився з журналістами інтернет-видання «Лівий берег».

Фото: poltava.to

  • ,
  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    «Rapid Trident 2020»: американські «Скопи» у небі Львівщини. Відео

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Держбюджет-2021: чернетка з дірою і ставками на нові борги та інфляцію

    Мирослав Дністрянський

    Про Європейську цивілізацію і Середньовіччя

    Іван Стецькович

    Ремонт дороги Яворів-Грушів - Зеленському купили шуфлю, Або люби, Боже, правду!

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: