21.08.2019, 12:16

«Замовив» дружину і доньку за 50 тис. доларів

Бізнесмен замовив вбивство колишньої дружини і доньки. Злочинців затримали під час спецоперації, повідомили у Відділі комунікації поліції Київської області.

Під час успішної спецоперації, а саме інсценування вбивства, яке спільно провели працівники СБУ, поліції та прокуратури Київської області, правоохоронці вийшли на групу замовників злочину.

атримали чотирьох підозрюваних в організації замовного вбивства двох жінок. Життя потерпілих зловмисники оцінили у 50 тисяч доларів США. Спецоперація закінчилася вдало - мати та донька живі.

 «Замовником виявився колишній чоловік потерпілої, з якою у нього тривають судові спори щодо поділу майна після розлучення. Переслідуючи корисну мету, усвідомлюючи неминучість судового рішення на користь колишньої дружини та її доньки, діючи в змові із уже своєю третьою дружиною, замовив та проплатив вбиство (50 тися доларів США)»,- повідомив керівник поліції Київської області Андрій Нєбитов. 

Групу зловмисників затримано у порядку ст. 208 КПК України. 

За місцем їх проживання та перебування проведено санкціоновані обшуки, під час яких виявлено та вилучено: сім-картки операторів мобільного зв’язку та мобільні телефони, банківські картки, частину грошових коштів, якими розраховувалися за вчинення замовного вбивства. 

На даний час досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 14, п. 11 ч. 2 ст. 115  КК України триває. Готуються повідомлення про підозру, клопотання про обрання запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою, а також клопотання про проведення обшуків  та про призначення судових експертиз по вилучених речах і документах.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Кличко наочно показав ефективний спосіб перевиховання вандала

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Що робити з Львівським аеропортом?

  Наталя Тимчій

  Могильники Львівської агломерації

  Іван Стецькович

  Про газ, телевізор і не лохів

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: