• Головна
  • Новини
  • Забудовник у Тернополі вкрав у людей 3,8 млн гривень: суд виніс вирок

09.04.2024, 19:03

Забудовник у Тернополі вкрав у людей 3,8 млн гривень: суд виніс вирок

Тернопільський суд виніс вирок директору місцевої будівельної компанії, що збирала гроші на будівництво житлового фонду, але не завершила будівництво. Чоловіка визнали винним у розтраті понад 3,8 млн грн і засудили до 12 років за ґратами.

Як повідомили у пресслужбі Офісу генерального прокурора, у 2006-2007 роках між директором будівельної компанії та довірителями були укладені договори про пайову участь у фонді фінансування будівництва житлового будинку по вул. Галицькій, що мало бути здано в експлуатацію у ІІІ кварталі 2008 року. Але, як виявилося, будівництво так і не було завершене, оскільки гроші, що носили вкладники, пішли на зведення інших приміщень.

Загалом забудовник привласнив 3,8 млн грн. Таким чином прокурор, аби його визнали винним у зловживанні службовим становищем (ч. 5 ст. 191 КК України) і покарали позбавленням волі на термін у 12 років з позбавленням права обіймати посади пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 2 роки та з конфіскацією всього майна, що є у його власності.

Раніше OBOZ.UA писав про елітне ЖК з басейном, зонами відпочинку та спортивним комплексом Basa City, який будував у передмісті столиці один із найбагатших азербайджанців Чингіз Рауф Кишиєв. Однак будівництво виявилося проблемним : спочатку суд наклав на проект арешт через будівництво з порушенням допустимої відстані від річки. Далі будинок не могли ввести в експлуатацію, бо не погодили проект електрифікації. Крім того, виявилось, що забудовник не отримав дозволу на створення інфраструктури водовідведення. А коли вже всі роботи було майже завершено, будівельники згадали, що не газифікували ЖК.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

Василь Чорний

Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

Мирослав Дністрянський

СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: