21.06.2021, 09:19

З нагоди Дня музики у Львові відбудуться концерти

Сьогодні, з нагоди Дня музики у Львові, у районах міста відбудеться музичне свято – своєрідний флеш-моб. Відтак, о 12:00 год. на вул. Тракт Глинянський, 147а (стадіон) будуть виконувати свої композиції "Львівські фанфари", а о 14:00 год. на Алеї скульптур перед Шевченківським гаєм - ARCHI.

Кожен із виступів триватиме 30-40 хв, пише пресслужба Львівської міськради.

Мета такого свята - прийти з музикою у звичайний двір не лише в центрі Львова, а й на окраїнах, щоб мешканці мали можливість просто у хатніх капцях зі своїх балконів послухати музичні композиції. Організатори акції хочуть львів'ян та туристів порадувати приємною музичною несподіванкою, яку вони запам'ятають, але точно не очікували в себе на вулиці чи у парку.

Нагадаємо, 21 червня – день, коли 5 континентів, 120 країн і майже тисячу міст по всьому світу об’єднуються однією мелодією Свята музики. Вже 9 років, як ця мелодія лунає і у Львові. Більше того, саме Львів залишається єдиним українським містом, яке є офіційним учасником Свята музики. В цей день понад 130 музикантів дадуть безкоштовні концерти на 30 різних сценах у несподіваних локаціях Львова.

Ідея Свята музики доволі проста – творити музику наживо в різних несподіваних локаціях. До святкування можуть доєднатися будь-хто з музикантів, гуртів, філармоній, оперних співаків чи шкільних ансамблів. Головна умова – всі артисти виступатимуть безкоштовно, щоб глядач так само безкоштовно відвідали їх концерти.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На Львівщині авто зіткнулось із вантажним потягом, загинула жінка. Відео

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Стратегія-2030, громада без старост та равликова ферма

  Мирослав Дністрянський

  Підрозділи «Укрзалізниці» треба перейменувати, бо такі назви – це просто сором

  Михайло Цимбалюк

  У нас проблеми, і університет майбутнього нам не допоможе

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: