• Головна
 • Новини
 • З 2020 року в Україні перестануть приймати неповнолітніх в дитячі будинки

17.02.2020, 23:32

З 2020 року в Україні перестануть приймати неповнолітніх в дитячі будинки

Починаючи з 2020 року в Україні перестануть приймати дітей в дитячі будинки. Діти, що вже знаходяться в таких будинках, зможуть мешкати в них до 2023 року.

Про це під час наради заявив заступник міністра соціальної політики України Олег Коваль, повідомили в пресслужбі Донецької облдержадміністрації, пишуть Букви.

За словами Коваля, з 2020 року дітей не влаштовуватимуть в будинку дитини. Замість цього держава має намір робити все можливе для забезпечення проживання і виховання дитини з рідними батьками. У випадках, якщо це неможливо, дітей направлятимуть в патронатні/прийомні сім’ї або дитячі будинки сімейного типу.

“Діти зможуть жити в будинках дитини до 2023 року. До 2023 року на місці дитячих будинків будуть організовані паліативної-реабілітаційні центри. Ці центри надаватимуть допомогу всім дітям, незалежно від їх соціального статусу і віку”, — повідомив Коваль.

За словами заступника міністра, з цього року влаштування дітей в дитячі будинки стане платним, а паліативної-реабілітаційні центри будуть займатися не тільки тими дітьми з особливими потребами, які проходять реабілітацію в центрах, а й надавати всю необхідну допомогу дітям, які вже виховуються в прийомних сім’ях .

Раніше Прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що уряд має намір удвічі скоротити кількість інтернатів в країні за найближчі 4 роки.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Папа Римський дочасно виголосив Великодню молитву: Ісусе, Тебе не хвилює, чи ми загинемо?

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Відкрити ломбарди під час карантину - цинічна логіка Уряду

  Мирослав Дністрянський

  Які стереотипи заважають відстояти українські державницькі позиції на Донеччині?

  Іван Стецькович

  "Слуги народу", не втрачайте совість! Нікому піднімати. Всі на карантині

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: