АТ "Укрзалізниця" з 1 червня запустить 214 електричок у 10 областях України.
Про це повідомив в.о. голови правління АТ "Укрзалізниця" Іван Юрик у Facebook.
"Укрзалізниця з 1-го червня розпочне перший етап відновлення курсування приміських поїздів. Ми соціально відповідальна компанія і розуміємо важливість відновлення приміського сполучення. На сьогодні УЗ отримала дозвіл на запуск у 10 областях. З наступного тижня відновлять свої маршрути 214 електричок", - написав Юрик.

Відповідні рішення про послаблення карантину з 1 червня в компанії отримали від Харківської, Полтавської, Луганської, Донецької, Тернопільської, Івано-Франківської, Одеської, Черкаської, Житомирської, та Хмельницької областей.
Юрик нагадав, що пасажири повинні дотримуватись усіх санітарних норм та серйозно ставитись до карантинних обмежень.
Перелік приміських поїздів, які відновлять рух з 1 червня, найближчим часом з'явиться на офіційних сайтах регіональних філій Укрзалізниці.
Як повідомляв Укрінформ, АТ "Укрзалізниця" з 1 червня розпочинає рух пасажирських поїздів далекого спрямування. Наразі заплановано відновлення курсування 42 поїздів.
В Україні з 11 травня розпочався перший етап послаблення карантинних обмежень. Кабмін дозволив працювати деяким торговельним закладам та закладам побутового обслуговування населення.
Другий етап пом’якшення карантинних заходів розпочався 22 травня. До 22 червня в Україні діятиме адаптивний карантин.
За темою
- Змінено розклад руху електричок до Трускавця та Мостиськ, а до Шкла – скасовано
14.08.2020, 12:44
- Львівська залізниця віднoвлює приміське спoлучення з Луцькoм та Тернoпoлем
11.08.2020, 13:44
- Львівська залізниця відновила рух приміських поїздів у межах чотирьох областей (розклад руху)
02.06.2020, 20:10
- Міжобласне автобусне сполучення та електрички запрацювали лише в 10 областях
01.06.2020, 16:55
- Поїзди й літаки запустимо раніше, ніж планували – міністр
26.05.2020, 13:55
Обговорення
Суспільство
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
На Львівщині браконьєри застрелили козулю поблизу Стоянова — справу передали правоохоронцям
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні