• Головна
 • Новини
 • Юлія Тимошенко: На жодні посади не претендуємо, але країні потрібні нова стратегія та новий уряд

20.10.2020, 09:42

Юлія Тимошенко: На жодні посади не претендуємо, але країні потрібні нова стратегія та новий уряд

Проєкт бюджету на 2021 рік, поданий чинним урядом, підтверджує, що він втратив контроль над ситуацією. Президент продемонстрував свою некомпетентність. Але в нього є хоча б можливість звільнити урядовців і сформувати нову команду зі справжніх фахівців, здатних впоратися з кризою і запропонувати зовсім іншу стратегію дій.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу «112. Україна», - про це повідомила пресслужба партії. 

Вона не має сумніву, що завтрашній виступ президента в Верховній Раді буде чудово написаний, проте громадяни чекають від керівника держави не слів, а дій.

«В уряді сьогодні на 90% люди непрофесійні. Тому президенту потрібно негайно створити сильний, професійний організаційно-здатний уряд, уряд національної єдності та національного спасіння. Йому потрібно туди запросити тих людей, які знають, як працювати й вміють це робити», – переконана Голова партії.

«Криза на стільки глибока, все падає просто на очах: і ВВП, і економіка, і фінанси, і життя людей. Без нового сильного уряду президенту буде неможливо з цією кризою впоратися. Ми не претендуємо на участь у цьому уряді. Але президент зараз точно повинен зробити так, щоб хоча б уряд був компетентний та ефективний. Тоді в країні багато чого можна буде зробити», – зазначила Юлія Тимошенко.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Шаблі, шпаги, мечі, ножі вилучили працівники Галицької митниці

  Коментар

  Блоги

  Андрій Вихопень

  Тепер ясно, для чого ввели карантин вихідного дня

  Олександр Ярема

  Відкритий лист до академіка, співавтора Конституції України Ігоря Юхновського

  Мирослав Дністрянський

  Ситуація довкола КСУ показала: Зеленський втримає владу, якщо зуміє розгромити проросійські сили

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: