Європейській банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) надасть Укравтодору позику у розмірі 450 млн євро на реконструкцію Львівської кільцевої та дороги Київ-Одеса.
Про це йдеться у повідомленні на сайті ЄБРР, пише Еспресо.Захід.
Позика буде надаватися трьома траншами. Перший транш у розмірі до 100 млн євро призначений на ремонт ділянки дороги М-05 Київ-Одеса у Черкаській області.
Другий транш сумою до 160 млн євро планується виділити на фінансування будівництва північної ділянки об'їзної дороги навколо Львова.
Третій транш на суму до 190 млн єро - на ремонт дороги М-05 у Кіровоградській, Миколаївській та Одеській областях.
Також ЄБРР також буде підтримувати посилення правової і нормативної реформи, направлених на розвиток конкурентноспроможного і прозорого сектора будівництва і утримання доріг.
Загальна вартість проєкту складає понад 1,1 млрд євро, з них 450 млн євро - кредит ЄБРР, 450 млн євро - кредит Європейського інвестиційного банку і 247 млн євро - кошти "Укравтодору".
У повідомленні також зазначено, що затвердження проєкту планується на 16 грудня 2020 року.
Нагадаємо, Львів планують з’єднати дорогою з польським автобаном. Уряд планує сполучити швидкісними дорогами всі обласні центри Західної України і вже працює над пошуком фінансування для нових інфраструктурних проєктів.
За темою
- НАБУ завершило розслідування справи про «3% відкатів» в ексголови прокуратури Прикарпаття
18.05.2026, 16:13
- Цього року розпочнуть реконструкцію західної об’їзної Львова
01.02.2022, 16:44
- На Закарпатті відремонтували автошлях міжнародного значення
13.01.2022, 17:08
- У Закарпатті капітально відновили кілька ділянок дороги М-26
04.01.2022, 14:45
- На Буковині завершують ремонт дороги до кордону з Молдовою
01.12.2021, 16:59
Обговорення
Львів
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
На Львівщині затримали 75-річного чоловіка за підозрою у розпусних діях щодо 11-річної дитини
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні