Михайло Цимбалюк

політик

Генерал-лейтенант міліції, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України, голова «Батьківщини» на Львівщині.


19.04.2020, 10:15

Христос Воскрес! Воскресне Україна!

У найскладніші часи українського народу нашим дідам-прадідам радянська влада забороняла святкувати Великдень, але традиції, попри табу, передавалися з покоління в покоління. Основне, що необхідно було в час Великодніх свят – це віра, надія, впевненість у краще прийдешнє, єднання усієї родини і спільна молитва.

Минули десятків років і цьогоріч ми відзначаємо Христове воскресіння в тотальній ізоляції. Таке випробовування постало перед усім світом. Заради життя. Але завжди ми непохитно вірили – Господь не залишить нас, відчували його захист і підтримку. Віримо ми в це і нині, бо саме Великдень нагадує про духовне відродження, яке потрібне всім нам, всій українській нації.

Тож нехай це Свято принесе у Ваші домівки радість та благополуччя, щастя та міцне здоров’я, наповнить серце добром та милосердям. А найкращою справою на Великдень буде дотримання усіх карантинних заходів. Залишайтеся вдома, бо це найкращий спосіб вберегти себе і близьких.

Христос Воскрес! Воскресне Україна!

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  "Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

  Михайло Цимбалюк

  Обшуки у львівських волонтерів - це тиск на волонтерство загалом?

  Богдан Рабешко

  Щодо масштабної пожежі на ЛАЗі

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: