• Головна
 • Новини
 • Хмельниччина зупиняється - від 7 квітня призупинять внутрішні перевезення

06.04.2021, 19:48

Хмельниччина зупиняється - від 7 квітня призупинять внутрішні перевезення

Відзавтра, 7 квітня, у Хмельницькій області будуть призупинені усі внутрішньообласні регулярні пасажирські перевезення автомобільним та залізничним транспортом. Таке рішення прийняла обласна комісія з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Про це Суспільному розповів начальник управління інфраструктури Хмельницької обласної державної адміністрації Василь Остапчук.

За його словами, таке рішення діятиме на території області до 18 квітня.

«Прийнято рішення призупинити регулярні пасажирські перевезення як автобусами, так і залізничним транспортом. Це рішення вже прийнято і буде діяти. Будуть призупинені всі пасажирські перевезення – міжрайонні, міжміські та приміські. Територією області проїжджатиме транзитом автобусний та залізничний пасажирський транспорт, але без зупинок на станціях для посадки пасажирів», - зазначив Василь Остапчук.

Він додає, що в межах територіальних громад пасажирський транспорт здійснюватиме перевезення пасажирів за рішенням місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

«Кожна громадах самостійно прийматиме рішення, як вона здійснюватиме довезення своїх мешканців до роботи чи до навчальних закладів, якщо вони у громадах працюватимуть», - каже посадовець.

Сьогодні, 6 квітня, у приміщенні Хмельницької ОДА зібралося з десяток перевізників, які здійснюють перевезення пасажирів на міжобласних, міжрайонних та приміських маршрутах. Вони просили дозволити їм працювати із дотриманням карантинних вимог та із заповненістю 50% сидячих місць у автобусах. Після переговорів з керівництвом Хмельницької обласної адміністрації, ріщення про заборону здійснювати регулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у Хмельницькій області залишилося незмінним, повідомив Василь Остапчук.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  49-річний онук зґвалтував свою 91-річну бабусю

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Про першого українця, який вакцинувався Pfizer у США

  Галина Козяр

  Ми створили проект реабілітації психологічного здоров’я громадян, які постраждали від  коронавірусу

  Мирослав Дністрянський

  Бліцкригу не вийде, Росія у випадку відкритої війни зазнає величезних втрат

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: