19.08.2019, 22:07

Володимир Кличко зіграв у шахи у Львові на вулиці

Легендарний український боксер, дворазовий чемпіон світу в суперважкій вазі, переможець Олімпіади-1996 Володимир Кличко зіграв у центрі Львова у шахи.

Фото з місця події Володимир Кличко поділився на своєму акаунті в Twitter.

"Недільний шаховий матч на прекрасних вулицях Львова - як я граю (побив цього хлопця так сильно, що він думав, що ми граємо в шашки). Тримайте розум і тіло в формі, друзі", - підписав фото Кличко.

Нагадаємо, цього року виповнилося 23 роки, як Володимир Кличко завоював золоту медаль в суперважкій вазі на Олімпійських іграх в Атланті (США). 1996 року у фінальному поєдинку Володимир переміг Паеа Вольфграмма з Тонги. Того ж року Володимир Кличко перейшов у професійний бокс і його легендарна кар'єра тривала 21 рік.

Володимир Кличко посів 3 місце в рейтингу боксерів світу, які перемагали на Олімпійських іграх, за версією видання 12up.