09.07.2019, 15:48

Водієві українського автобуса висунуто звинувачення

50-річний українець Микола Б. 7 липня спричинив дорожньо- транспорту пригоду на автостраді А4 неподалік міста Бжеґ, що в Опольському воєводстві (Польща).

Звинувачення в ненавмисному спричиненні катастрофи наземного транспорту почув 50-річний українець Микола Б., який 7 липня спричинив дорожньо-транспорту пригоду на автостраді А4 неподалік міста Бжеґ, що в Опольському воєводстві.

Чоловік, який керував автобусом, найвірогідніше, заснув за кермом, унаслідок чого транспортний засіб в’їхав у кювет. Автобусом їхали 37 українців, 13 з яких отримали травми,  про це повідомило Польське радіо.

Найвірогідніше, ми перекажемо справу українським правоохоронним органам, - каже речник опольської прокуратури Станіслав Бар:

«Без причини він з’їхав з дороги у кювет. Унаслідок цього випадку травм зазнали тринадцятеро пасажирів, всі вони є громадянами України, у тому числі один зазнав травм, що кваліфікуються як тяжкі. Підозрюваний визнав свою вину у зв’язку з висунутими йому звинуваченнями. Він відмовився давати пояснення, але відповідав на запитання, які йому ставив прокурор. За попередніми результатами слідства, причиною ДТП був сон (водія – ред.)».

Окрім цього, Миколу Б. звинувачують у завданні тілесних ушкоджень тринадцятьом пасажирам.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  Події

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На позачерговій сесії ВРУ слід повернути українцям газ та підвищити пенсії - Батьківщина

  Коментар

  Блоги

  Наталя Тимчій

  Разом зможемо зробити Львівщину й Україну успішними

  Василь Чорний

  Про досвід політичних невдач Івана Франка, який потрібно пам’ятати напередодні виборів

  Дмитро Снєгирьов

  Під виглядом відведення сил Росія готує провокацію. Станиця Луганська під загрозою прориву

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: