• Головна
 • Новини
 • Власники дорогих авто повинні сплатити податок 25000 гривень

09.09.2019, 18:43

Власники дорогих авто повинні сплатити податок 25000 гривень

Головне управління ДПС у Львівській області нагадує, що перелік транспортних засобів, які підлягають оподаткуванню, щорічно визначає Міністерство економічного розвитку.

Ці дані є у відкритому доступі і їх можна переглянути на сайті Мінекономіки.

Ставка транспортного податку за рік становить 25 000 тис. гривень.

На підставі отриманої інформації щодо зареєстрованих транспортних засобів від Регіонального сервісного центру МВС України до 1 червня поточного року Головним управлінням ДПС у Львівській області сформовано та надіслано податкові повідомлення-рішення на сплату транспортного податку всім власникам автомобілів, які підпадають під оподаткування.

Податкові повідомлення-рішення відповідно до податкового законодавства надіслані за місцем податкової адреси.

Податкова адреса – це інформація внесена до інформаційних баз фіскальної служби на момент, коли громадяни звертались до фіскальних органів з метою отримання ідентифікаційних кодів.

Протягом місяця після зміни місця реєстрації громадянин зобов’язаний повідомити про такі зміни контролюючий орган, де він поставлений на облік. Якщо платник не повідомляє податковий орган про зміну місця реєстрації – податкове повідомлення-рішення надсилається на адресу, інформація про яку міститься в контролюючому органі, тобто стару адресу.

Граничний термін сплати транспортного податку в цьому році збіг 29 серпня.

Заборгованість з транспортного податку з власників легкових автомобілі на сьогодні перевищує 1,5  млн. гривень.

Інформація про власників дорогих автомобілів, які заборгували суму податку, заноситься до Державного реєстру обтяжень рухомого майна.

Якщо платником податку не отримано повідомлення-рішення через невідповідність податкової адреси із фактичним місцем проживання, йому слід звернутися до податкового органу за місцем реєстрації для сплати належної суми податку.

Консультацію щодо обчислення та сплати транспортного податку, а також щодо подання заяви про зміну місця реєстрації можна отримати в Центрі обслуговування платників, або ж у відповідальних за нарахування транспортного податку працівників, телефони яких розміщені на сайті Головного управління ДПС у Львівській області.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Біля Полтави сталися сутички правоохоронців з мітингувальниками, що проти розміщення евакуйованих

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Що робити з Львівським аеропортом?

  Наталя Тимчій

  Могильники Львівської агломерації

  Іван Стецькович

  Про газ, телевізор і не лохів

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: